VII-ajame A lygos ture D. Arlauskis tikisi iškovoti tris taškus.


Vilniaus "Žalgirio" gynėjas Davidas Arlauskis šiame A lygos sezone žaidžia be keitimų: per VI turus futbolininkas sužaidė 540 minučių, "uždirbo" tris geltonas korteles ir tapo nekeičiamu pagrindinės sudėties žaidėju. Komandos naujokas nori tęsti nepraleistų rungtynių seriją ir tikina rungtynėse su "Mažeikiais" sieksiąs tik pergalės:

"Paskutinėms A lygos rungtynėms su "Klaipėda" buvome puikiai pasiruošę: gavome aiškius trenerio nurodymus ir juos aikštėje įvykdėme. Žaidimas nebuvo lengvas, ant pavasarinės, atsigaunančios aikštės žaisti nebuvo paprasta. Gal dėl to nukentėjo žiūrovai, neišvydę tikslaus, akiai malonaus futbolo. Tačiau pergalę iškovojome įtikinančiu rezultatu, įrodėme, kad esame stipresni už "Klaipėdą". Nors žaisime išvykoje, kažko panašaus tikiuosi ir rungtynėse su "Mažeikiais". 

Rytojaus varžyboms ruošiamės rimtai. Tiek aš, tiek komandos draugai esame sveiki. Esame nusiteikę kautis visas 90 minučių ir į Vilnių parsivežti tris taškus. Jie mums dabar - labai svarbūs. Varžovą vertinu rimtai, todėl lengvų rungtynių nesitikiu. Privalome būti susikaupę ir susikoncentravę.

Šiaulių stadionas man pažįstamas, jame ne vieną prakaito lašą išliejau. Daug gerų emocijų primena šis stadionas. Manau, jame jausiuosi geriau nei kiti futbolininkai. Pažįstamoje aikštėje bus malonu žaisti tiek rytoj prieš "Mažeikius", tiek ateityje prieš "Šiaulius","- portalui www.fkzalgiris.lt sakė D. Arlauskis.