VMFD "Žalgiris" nepasigailėjo Klaipėdos "Klaipėdos".

VI-ojo A lygos turo rungtynėse VMFD "Žalgiris" iškovojo įtikinamą pergalę. Sostinės komanda rezultatu 3:0 įveikė Klaipėdos "Klaipėdą". Įvarčius į svečių vartus įmušė I. Morinas (34'), A. Nagumanov (43') ir G. Barevičius (90').

Tai buvo trečioji žaliai-baltų pergalė A lygos čempionate, leidusi komandai įsitvirtinti trečioje turnyrinės lentelės vietoje. Po VI-ių turų VMFD "Žalgiris" turi 11 taškų.

Nuo rungtynių pradžios diktavę sąlygas į priekį žalgiriečiai išsiveržė tik 34 rungtynių minutę, kuomet po A. Jeršovo perdavimo iš dešiniojo atakos krašto į "Klaipėdos" baudos aikštelę, stipriu smūgiu svečių vartininką pabandė nuginkluoti G. Barevičius. Smūgį atrėmęs "Klaipėdos" vartininkas L. Valius džiaugėsi neilgai: atšokusį kamuolį nuo linijos į vartus pasiuntė "Žalgirio" kapitonas I. Morinas. 1:0.

Besibaigiant pirmam kėliniui rezultatą padvigubino "Žalgirio" saugas iš Rusijos A. Nagumanov (43'), po "Klaipėdos" vartininko atremto E. Vatkūno smūgio pirmasis suskubęs prie kamuolio ir iš 8 metrų pasiuntęs jį į svečių vartų tinklą. 2:0.

Antrasis kėlinys prasidėjo dar viena pavojinga "Žalgirio" ataka: 48 rungtynių minutę baudos smūgiu P. Komolov perdavė kamuolį D. Arlauskiu, šis pasiuntė jį į tolimąjį vartų kampą. Deja, fiksuodamas nuošalę teisėjas įvarčio neužskaitė.

Kėlinio viduryje "Klaipėdos" futbolininkai bandė surengti keletą atakų, tačiau visos jos strigo šeimininkų gynyboje, o per pridėtą rungtynių laiką patys buvo nubausti trečiuoju įvarčiu: antrąją pridėto laiko minutę greitoje "Žalgirio" atakoje po E. Mastianiacos perdavimo iš 12-14 metrų kamuolį į tolimąjį klaipėdiečių vartų kampą pasiuntė G. Barevičius. 3:0.

Rungtynės baigėsi rezultatu 3:0, G. Barevičius įmušė pirmąjį įvartį šiame A lygos sezone, o I. Morinas ir A. Nagumanov savo sąskaitas papildė antraisiais įvarčiais.

"Žalgirio" sudėtis: vartininkas E. Šetkus; D. Arlauskis, T. Gražiūnas, J. Babrovskij, E. Vaitkūnas, A. Nagumanov (69' E. Juška), P. Komolov, G. Barevičius, R. Vilėniškis (78' E. Mastianica), A. Jeršovas ir I. Morinas (74' D. Žukauskas).

Tiesioginius rungtynių komentarus galite skaityti skyrelyje LIVE.