Vilniaus miesto futbolo draugijos „Žalgiris komanda pasirašė sutartį su 24 metų saugu Mantu Kukliu.


 Profesionalo karjerą „Šiaulių“ futbolo klube pradėjęs futbolininkas pastaruoju metu rungtyniavo Belgijoje,  KV „Turnhout” komandoje. „Mantas yra puikus žaidėjas, turintis daug potencialo. Su juo derėtis pradėjome dar vasarą, nes jau praėjusiame sezone norėjome jį matyti savo komandoje, - teigia VMFD „Žalgiris“ sporto direktorius Mindaugas Nikoličius. -  Tą kartą pasiekti susitarimo nepavyko, tačiau dabar derybos su KV „Turnhout“ ekipa buvo sėkmingos. Esame laimingi, jog pavyko pasiekti susitarimą ir Mantas pagaliau tapo žalgiriečiu“.
 
Nuo 2006 m. iki 2010 m. „Šiaulių“ komandoje rungtyniavęs M.Kuklys buvo vienu iš reprezentacinės saulės miesto komandos lyderių. 2009 m. sezone jis tapo rezultatuviausiu „Šiaulių“ komandos žaidėju. Po dar vieno sėkmingo sezono 2010 m. M. Kuklys nusprendė paragauti legionieriaus duonos ir persikėlė į KV „Turnhout” klubą.
 
Mantai, kodėl nusprendei sugrįžti į Lietuvą ir pasirinkti būtent VMFD „Žalgiris“ komandą?
Priėmiau šį sprendimą dėl kelių priežasčių. Pirmoji priežastis - „Turnhout” klubas susidūrė su rimtais finansiniais sunkumais, antroji– komandos iškritimas į trečiąją lygą. Komandai iš antrosios Belgijos futbolo lygos iškritus į trečiąją labai krito bendra žaidimo kokybė. Man vėl norėjosi žaisti kokybišką futbolą, todėl svarsčiau kitų komandų pasiūlymus. Jų buvo iš Belgijos ir Lietuvos. „Žalgiris“ sugebėjo sudaryti tinkamiausias sąlygas, todėl jį ir pasirinkau. Degu noru žaisti. 
 
 
Kaip sekėsi Belgijoje?
Kol klubas žaidė antrojoje lygoje viskas sekėsi labai gerai. Komandai iškritus į trečiąją lygą daug kas pasikeitė. Iš pradžių ir man sekėsi nelabai gerai. Tam įtakos turėjo tai, jog šioje lygoje dominuoja kietas, fizine jėga paremtas futbolas. Laikui bėgant prisitaikiau ir prie tokio futbolo. Šiemet komandai buvo iškelti tikslai sugrįžti į antrąją lygą, bet panašu, jog to padaryti nepavyks.
 
Patiko legionieriaus duona?
Būti legionieriumi man labai patiko. Treniruotėms buvo sudarytos labai geros sąlygos. Be to Belgija yra labai graži šalis, joje gyvena malonūs žmonės. 
 
Būdamas Belgijoje sekei Lietuvos futbolo A lygos rezultatus?
Taip, įdėmiai sekiau visas naujienas ir žinojau, kas vyksta Lietuvos futbole.
 
Ko tikiesi šiame sezone?
Tikiuosi, jog galėsiu daug rungtyniauti ir padėti komandai pasiekti gerų rezultatų. Džiugu, kad komandai yra iškelti aukšti tikslai. Tuo man „Žalgiris“ labai patinka. 
 
Kokie pirmi įspūdžiai apie VMDF „Žalgiris“ komandą?
Su komanda treniruojuosi nuo trečiadienio. Komanda paliko gerą įspūdį. Labai patiko tai, kad „Žalgiryje“ vėl galėsiu žaisti tikrą futbolą, kurio buvau pasiilgęs Belgijos trečiojoje lygoje.