Po klubo sąnario operacijos atsigaunantis VMFD „Žalgiris“ komandos saugas Artūras Jeršovas džiaugiasi sėkmingai vykstančia reabilitacija.


„Reabilitaciją atlieku „Valakupių reabilitacijos centre“. Čia sudarytos labai geros sąlygos. Pradedant patogiu laiko suderinimu, baigiant puikiu gydymu. Reabilitacijos centre atlieku pratimus salėje ir baseine. Ši savaitė reabilitacijos centre yra paskutinė“, - puikias reabilitacijos sąlygas išskyrė žalgirietis. 
 
A. Jeršovas buvo operuotas Klaipėdoje. Sprendimą vykti į Klaipėdą A. Jeršovas motyvavo tuo, kad ten dirba vienas geriausių šios srities specialistų Lietuvoje Viktoras Jermalajevas. 
 
„Po operacijos praėjo du mėnesiai. Šiuo metu jaučiuosi gerai. Gyvenu be skausmo, kurį jutau praėjusiais metais. Artimiausiu metu važiuosiu pas mane operavusį gydytoją, kuris apžiūrės kaip gyja koja. Tikiuosi, jog vasario mėnesį po mažu pradėsiu treniruotis“, - artimiausius savo planus atskleidė A. Jeršovas
 
VMFD „Žalgirio“ vyr. kinezeterapeutas Dainius Pavilonis teigė, jog dar tiksliai neaišku, kada A. Jeršovas galės išbėgti į aikštę: „Operacija praėjo sėkmingai, nors paaiškėjo, kad sužeidimas yra rimtesnis nei manyta. Buvo išvalytas klubo sąnarys ir susiūta sąnarinė lūpa. Po operacijos buvo paskirta reabilitacija, kurios trukmė 4-6 mėnesiai. Reabilitacija turėtų trukti dar du mėnesius. Dabar Artūras atlieka mankštą ir pratimus baseine, o po to reabilitacija persikels į stadiono aikštę. Darysime pratimus su kamuoliu ir be kamuolio. Kada žaidėjas bus visiškai pasiruošęs sunku pasakyti. Tikimės, jog pavasario viduryje Artūras jau galės rungtyniauti“.