Vilniaus miesto futbolo draugijos „Žalgiris“ komanda antradienį pradeda draugiškų rungtynių ciklą


VMFD „Žalgiris“ intensyviai ruošiasi naujam sezonui. Artimiausiu metu Vilniuje „Žalgiris“ sužais penkias draugiškas rungtynes. Komanda, po draugiškų rungtynių ciklo, išvyks į Kroatiją ir ten surengs treniruočių stovyklą.  
 
Draugiškų rungtynių maratoną „Žalgiris“ pradės antradienį, rungtynėmis su Lietuvos jaunimo U – 21 rinktine, kuri ruošiasi turnyrui Rusijoje. Sausio 21 d. VMFD „Žalgiris“ priims svečius iš Latvijos Daugpilio „Daugava“. Po savaitės įvyks dar vienos rungtynės. Su kuo sostinės klubui teks rungtyniauti paaiškės artimiausiu metu. Paskutinėse dvejose rungtynėse „Žalgiris“ išmėgins jėgas su Latvijos klubais. Vasario 1 d. laukia akistata su „Jelgava“, o vasario 4 d. su „Gulbene“ klubu.  
 
 „Šiuo metu pagrindinis mūsų tikslas yra komandos susižaidimas ir geresnis vienas kito pažinimas. Tai akcentuosime per visas draugiškas rungtynes.“, – pasidalino mintimis apie draugiškų rungtynių ciklą vyriausiojo trenerio asistentas Mindaugas Čepas.
 
M. Čepas teigia, jog draugiškos rungtynės bus puikus būdas naujam komandos vyr. treneriui Damirui Petravičiui artimiau susipažinti su komanda: „Naujasis komandos vyriausiasis treneris taip pat nori pamatyti ką žaidėjai sugeba per rungtynes. Draugiškos rungtynės padės įvertinti komandos stipriąsias ir silpnąsias puses. Šiame pasirengimo etape neieškome silpnesnių ar stipresnių varžovų, visų pirma analizuosime savo komandą“.