VMFD "Žalgirio" futbolininkai ir fanai susitiko neįpareigojančioje aplinkoje.


Ketvirtadienio (04. 22) vakarą „Alaus namuose“ įvyko pirmasis Vilniaus „Žalgirio“ fanų ir komandos narių susitkimas. Tris valandas vykusiame neformaliame renginyje „Žalgirio“ futbolininkai A. Jeršovas ir D. Arlauskis bei vyr. kineziterapeutas D. Pavilonis atsakinėjo į futbolo aistruolių klausimus.

Klausimo-atsakymo forma prasidėjęs renginys netruko virsti į draugišką diskusiją. Fanai, futbolininkai bei į renginį atvykę VMFD „Žalgirio“ vadovai aptarė opiausius ir įdomiausius klausimus: nuo stadiono iki mėgstamiausios futbolininkų bucų spalvos ar jų rekomenduojamo kiekio spintoje. Pateikiame keletą ištraukų iš pokalbio:

D. Arlauskis apie pomėgį pirkti bucus:
„Kai nuvažiavau rungtyniauti į Rumuniją, su savimi pasiėmiau tris bucų poras. Galvojau, pakaks. Įėjęs į teniruočių bazę pamačiau, kad būsimieji komandos draugai jų turi mažiausiai po aštuonias. Tad pirmą mėnesį daug laiko praleidau parduotuvėse,“- juokavo D. Arlauskis.

D. Pavilonis apie susižeidusį kolegą:
„Renkuosi bucus pagal orą ar dangos tipą ir aš: žinau atvejį, kai aukščiausios lygos rungtynėse dėl neteisingai parinktos avalynės griuvo ir dubens kaulą susilaužė prie susižeidusio futbolininko skubėjęs futbolo komandos gydytojas. Todėl turiu keturias skirtingų bucų poras,“- D. Arlauskį papildė D. Pavilonis.

A. Jeršovas apie D. Pavilonį:
„Kineziterapeutas padeda grįžti į aikštę po traumos, padeda stiprinti reikiamas kūno vietas, ar užkirsti kelią traumoms. Jis gydo judesio pratimais. Terapijos treniruotės kartais būna sunkesnės, nei įprastos. Grįžti namo, ir po treniruotės su Žilu (tokia „Žalgirio“ vyr. kineziterapeuto D. Pavilonio pravardė – aut. past.) skauda visus raumenis. Net tuos, kurių nė neįtari turįs,“- vietoj D. Pavilonio į klausimą „kuo kineziterapeutas skiriasi nuo gydytojo“ atsakė po traumos sveikstantis VMFD „Žalgirio“ saugas A. Jeršovas.

Renginio pabaigoje jau fanai atsakinėjo į futbolininkų klausimus. Žalgiriečius domino Pietų IV narių kiekis, fanų bendruomenės augimas, jų santykiai su kitų klubų fanų grupuotėmis, fanų choreografija ir akustika bei... merginos su žaliais šalikais.

Prieš išsiskirdami renginio dalyviai įsiamžino nuotraukoje ir susitarė pasimatyti šį sekmadienį „Vėtros“ stadione VI-ojo A lygos turo rungtynėse VMFD „Žalgiris“ - „Klaipėda“.

Kitas neformalus „Žalgirio“ bendruomenės ir futbolininkų susitikimas "Pabūkime" planuojamas po trijų savaičių, ketvirtadienį, „Alaus namuose“. Išsamesnė informacija ir susitikime dalyvausiančių futbolininkų pavardės bus paskelbti netrukus.