Jau per pirmą treniruotę VMFD „Žalgiris“ strategas Damiras Petravičius futbolininkų prašė atiduoti visą širdį komandai


Ketvirtadienį VMFD „Žalgiris“ pradėjo pasiruošimą naujajam sezonui. Pačių aukščiausių tikslų siekiantis „Žalgiris“ laiko veltui neleis ir pasirengimo etapui skirs 9 savaites. Naujasis komandos strategas Damiras Petravičius treniruotės pradžioje komandai dar kartą priminė, jog pagrindinis šio sezono tikslas tapti stipriausiu futbolo klubu Lietuvoje.
 
„Mūsų tikslas – laimėti Lietuvos čempionatą ir taurės turnyrą. Noriu, kad treniruotėse kiekvienam pratimui įdėtumėte maksimaliai pastangų ir atiduotumėte visą širdį komandai. Mūsų laukia devynių savaičių pasirengimo laikotarpis. Pirmos trys savaitės bus įvadinės, o šešios – juodas darbas“, - futbolininkus nuteikinėjo D.Petravičius.
 
Nepaisant vėsaus oro pirmoji komandos treniruotė įvyko lauke Vilniaus „Kalnų parko“ stadione. Į ją susirinko 27 žaidėjai. Futbolininkai stadione plušėjo beveik valandą. Jos metu žaidėjai daugiausia laiko praleido bėgiodami bei atlikdami tempimo pratimus. 
 
Treneris iš Kroatijos D. Petravičius Lietuvoje vieši kiek daugiau nei parą, bet pirmojoje treniruotėje jau bandė mokytis lietuviškai: „bėgti“, „eiti“, „atgal“, „spirti“. Lietuviškus futbolo terminus bandantis įsiminti „Žalgirio“ strategas ketvirtadienį parodė, kad komunikacijos problemų dėl kalbų barjerų komandoje nebus. Su žaidėjai jis bendravo pasitelkęs anglų kalbą, o su jos nesuprantančiu vartininkų treneriu Vincu Kateiva kalbėjosi rusiškai.