"Žalgirio" saugas Giedrius Barevičius mano, kad centrinėje V-ojo A lygos turo dvikovoje favoritai neaiškūs.


Vienas labiausiai patyrusių VMFD "Žalgirio" futbolininkų Giedrius Barevičius nekantraudamas laukia sekmadienio dvikovos su pirmaujančiu A lygoje Panevėžio "Ekranu". 33 metų saugas iš Panevėžio tikisi parsivežti bent tašką.

"Atstovaudamas įvairioms Lietuvos komandoms prieš "Ekraną" žaidžiau ne vieną kartą. Ne kartą esu laimėjęs, ne kartą ir pralaimėjęs. Iš patirties žinau, kad žaisti su "Ekranu" - iššūkis. Žaisti su "Ekranu" jų aikštėje - išbandymas.           
Sekmadienį žaisime su neabejotinai stipriausiu varžovu A lygoje. Per paskutinius dvejus metus panevėžiečiai tai įrodė, įrodinėja ir šiame sezone. Tačiau ir mes važiuosime ne į poilsio kelionę: esame susikaupę, rungtynėms ruošėmės visą savaitę. Kovosime iš visų jėgų.
Aš jaučiuosi gerai, esu sveikas ir pasiruošęs kovai. Sukovoti su tituluotu varžovu nekantrauja ir komandos draugai. Noro ir užsidegimo prieš rungtynes tikrai netrūksta.
Ko reikia pergalei? Matematika labai paprasta: įmušti ir apsiginti. Manau, kad esame pajėgūs išpildyti abu elementus.
"Ekrano" pranašumas - natūralios žolės aikštė ir savi žiūrovai. Tačiau nei žiūrovai, nei sava aikštė pergalės negarantuoja: rungtynes pradėsime švieslentėje degant rezultatui 0:0. Kuri komanda neklys, kuri bus tikslesnė, kurią lydės sėkmė, ta ir nugalės,"- internetinei svateianei www.fkzalgiris.lt  sakė G. Barevičius.

V-ojo A lygos turo rungtynės "Ekranas" - "Žalgiris" vyks šį sekmadienį, balandžio 18 d., Panevėžio "Aukštaitijos" stadione. Rungtynių pradžia - 18:10 val. Rungtynes tiesiogiai transliuos "Lietuvos ryto" televizija.