Vilniaus „Žalgiriui“ nepavyko sezono baigti skambesne nata. A lygos sezono finiše Marijampolėje 1:2 nusileista čempionei „Sūduvai“.

„Žalgiris“ rungtynes pradėjo sėkmingai ir 9 minutę išsiveržė į priekį. Prieš Liviu Antalį baudos aikštelės krašte prasižengė Algis Jankauskas ir nuo 11 metrų žymos rumunas smūgiavo tiksliai.

Tačiau persvarą „Žalgiris“ turėjo vos pora minučių. Po perdavimo iš krašto atšokusį kamuolį krūtine susistabdęs Renanas Oliveira netrukdomas pasiuntė kamuolį į vartų kampą.

Iki pertraukos komandos galėjo dar pasižymėti. Vilniečių gretose geriausią šansą turėjo Tomislavas Kišas - jis iš kairiojo krašto į tolimąjį vartų kampą mušė netaikliai.

Baigiantis kėliniui arti tikslo buvo „Sūduva“. Viename epizode po baudos smūgio iš arti pro šalį mušė Aleksandras Živanovičius. Kitoje šeimininkų atakoje vartininkas Martinas Barkovecas atrėmė R. Oliveira smūgį, o nuo virpsto atšokusį ir šalia vartų riedėjusį kamuolį šalia vartų laiku išmušė Klemenas Bolha.

55 min. „Sūduva“ išsiveržė į priekį. A. Švrljuga galva numetė kamuolį link tolimojo virpsto, kur atsidūręs nekliudomas Josipas Tadičius pakišo koją ir iš arti pasiuntė kamuolį į vartus.

65 min. po H. Videmonto perdavimo L. Antalis gavo šansą išlyginti rezultatą, bet smūgiavo greta vartų.

Panašią progą 87 min. L. Antalis turėjo gavęs perdavimą iš Victoro Perezo. Tačiau ir šį kartą rumunas smūgiavo netaikliai.