Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai penktajame A lygos rate iškovojo dar vieną pergalę. Svečiuose prieš „Kauno Žalgirį“ žalgiriečiai atsitiesė po praleisto įvarčio ir laimėjo 2:1 (0:1).

Kauniečiai šiemet „Žalgiriui“ pralaimėjo visas penkerias tarpusavio rungtynes, tačiau šis susidūrimas Kaune, kaip įprasta, buvo kovingas bei atkaklus.

Rungtynių pradžioje svečiai iš sostinės atliko keletą grėsmingų smūgių, tačiau po priverstinio keitimo aikštėje pasirodęs Simonas Urbys nenuvylė ir jau 19-ąją minutę galingu smūgiu į tolimąjį vartų kampą išvedė „Kauno Žalgirį“ į priekį. Šį sezoną „Žalgiryje“ pradėjęs futbolininkas pelnė antrą įvartį naujame klube.

Po pelnyto įvarčio abi komandos turėjo gerų progų pasižymėti, o svečių gretose keletą kartų puikią reakciją pademonstravo Martinas Berkovecas.

Antrame kėlinyje svečiai atsitiesė ir pirmuoju signalu tai virto jau vienos iš pirmųjų atakų metu, kai Liviu Antalis pataikė į virpstą. Vis dėlto jau 48-ąją minutę techniškai šalia varžovų baudos aikštelės sužaidęs Hugo Videmontas tiksliu smūgiu pažeme įmušė savo pirmą įvartį naujame klube.

Užtikrintai po pertraukos žaidęs „Žalgiris“ dar vieną rezultatyvią ataką surengė 73-iąją minutę. Po tobulo Tomislavo Kišo perdavimo vienu lietimu L. Antalis iššoko prieš Deividą Mikelionį ir užtikrintai jį nuginklavo.

Rungtynių pabaigoje „Žalgiris“ užtikrintai išsaugojo pranašumą ir savo sąskaitoje turi 71 tašką.