Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkų pirmadienį laukia išvyka į Kauną, kur teks rungtyniauti prieš „Kauno Žalgirį“. Komandą, kuri tęsia kovą dėl bronzos medalių.


Po sekmadienio rungtynių Panevėžyje paaiškėjo, kad Vilniaus „Žalgiris“, nepriklausomai nuo rezultatų likusiose rungtynėse, A lygos sezoną užbaigs antroje vietoje. Vienintelė didelė A lygoje likusi intriga – kam atiteks trečioji vieta. Dėl jos varžosi „Kauno Žalgiris“ ir „Riteriai“.

Kauno ekipa savo sąskaitoje šiuo metu turi 47 taškus ir turi taško pranašumą prieš „Riterius“. Praėjusiame ture kauniečiai svečiuose „Riterius“ pranoko 1:0 ir šiuo metu yra geresnėje pozicijoje. Nėra jokių abejonių, kad šio vakaro išvyka į Kauną nebus lengva – apie tai kalba ir „Žalgirio“ treneris Joao Martinsas.

„Norime laimėti visas likusias rungtynes. „Žalgirio“ tikslas visada yra tik pergalės. Žinome, kad bus sunku, bet tarpusavio susitikimuose šiame sezone mums pavyko Kauno komandą įveikti visus kartus. Nors vilčių iškovoti titulo jau nebėra, tai nereiškia, kad dabar kažkam dalinsime taškus. Nieko panašaus – Kaune reikalinga pergalė“, - sakė jis.

Šios rungtynės buvo suplanuotos ir turėjo vykti sekmadienį, tačiau buvo nukeltos į pirmadienį, nors Vilniaus „Žalgiris“ su tuo nesutiko.

Rungtynių pradžia šį vakarą NFA aikštėje 18 val.