Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai patyrė skaudžią nesėkmę namuose. Atidėtose A lygos 21-ojo turo rungtynėse žalgiriečiai 1:3 (1:2) nusileido „Sūduvai“.

Šis pralaimėjimas marijampoliečiams garantavo pirmąją vietą turnyro lentelėje po keturių ratų, o tai reiškia, kad likusios dvejos tarpusavio rungtynės vyks Marijampolėje.

Rungtynėse, kurias gyvai stebėjo daugiau nei du tūkstančiai žiūrovų, žalgiriečiams teko verstis be diskvalifikuoto Victoro Perezo.

Dvikovos pirmomis minutėmis vyko tikras atakų škvalas. Jau pirmosios „Žalgirio“ atakos metu Liviu Antalis pataikė į virpstą, o po akimirkos iš dėkingos situacijos netiksliai smūgiavo Klemenas Bolha.

Vis dėlto jau 2-ąją minutę į ataką pasileidę žalgiriečiai patys buvo nubausti. Greito išpuolio metu Josipas Tadičius baudos aikštelėje sulaukė kamuolio ir surado Ovidijų Verbicką, kuris vienu lietimu smūgiavo nepriekaištingai.

Maža to, 31-ąją minutę svečiams pavyko padidinti pranašumą. Dar vienos žaibiškos kontratakos metu O. Verbickas atliko perdavimą J. Tadičiui – kroatas tiksliai mušė pažeme.

38-ąją minutę „Žalgiriui“ pavyko sušvelninti rezultatą. Donovanas Slijngardas atliko klastingą perdavimą į baudos aikštelę, „Sūduvos“ gynėjas ir vartininkas kamuolio nepasiekė, tad šis atsidūrė vartuose.

Pirmajame kėlinyje žaidimas buvo labai atviras, tačiau progas geriau išnaudoję varžovai ilsėtis išėjo pirmaudami rezultatu 2:1.

Antroji susitikimo pusė prabėgo Vilniaus „Žalgiriui“ kontroliuojant kamuolį, tuo tarpu svečiai kantriai gynėsi ir laukė progų kontratakuoti.

Šeimininkai neišnaudojo kelių dėkingų progų, o pačioje rungtynių pabaigoje marijampoliečiai sėkmingai išnaudojo savo šansą. M. Topčagičius baudos aikštelėje surado po keitimo aikštėje pasirodžiusį Eligijų Jankauską, kuris neklydo smūgiuodamas vienu lietuvimu.

Galutinis rezultatas – 1:3. Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais jau šeštadienį Marijampolėje.