Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai A lygos 26-ojo turo rungtynėse Kaune iškovojo svarbią pergalę. Po atkaklios kovos vilniečiai 2:1 (1:1) pranoko „Kauno Žalgirį“.

Joao Martinso treniruojamai komandai šį kartą teko verstis be Pau Morerio ir Mato Vareikos, tačiau į aikštę jau sugrįžo Tomislavas Kišas.

Pirmoje susitikimo pusėje svečiai užtikrintai kontroliavo įvykius aikštėje, tačiau daug smūgių į vartus susirinkę žiūrovai neišvydo. Vis dėlto 24-ąją minutę „Žalgiris“ pirmą kartą pasiuntė kamuolį į oponentų vartus. Modestas Vorobjovas atliko perdavimą link Higoro Vidalio, kuris apsikeitė perdavimais su Tomislavu Kišu, o pastarasis prasiveržė arčiau varžovų baudos aikštelės ir galingu smūgiu iš maždaug 20 metrų nuginklavo į vartų stačiakampį sugrįžusį Deividą Mikelionį.

Legionierius iš Kroatijos savo sąskaitoje šio sezono A lygoje turi net 22 įvarčius.

Kėlinio pabaigoje šeimininkai kiek suaktyvėjo: pavojingą baudos smūgį atliko Jurijus Bušmanas, savo ruožtu, 43-iąją dvikovos minutę tas pats ukrainietis puikiai pakėlė kampinį, po kurio Linas Pilibaitis smūgiu galva išlygino rezultatą.

60-ąją minutę T. Kišas atliko jau devintą rezultatyvų perdavimą, o vidurio gynėjas Andrejus Cordošas taikliu smūgiu galva vėl išvedė „Žalgirį“ į priekį.

Per likusį laiką rezultatas nepakito, nors vilniečiai galėjo įtvirtinti savo pranašumą, bet tiek Hugo Videmonto, tiek Rolando Baravyko smūgiai tikslo nepasiekė.

„Žalgiris“ su 62 taškais vėl pakilo į pirmą turnyro lentelės vietą, tačiau savo 26-ojo turo susitikimą 60 taškų turinti Marijampolės „Sūduva“ dar žais.