Penktadienį sostinės Senvagės gimnazijos stadione įvyko tradicinis jau penktasis „Žalgirio“ bendruomenės futbolo turnyras Vilniaus miesto mero taurei laimėti.


Šiemet dėl pereinamosios mero taurės varžėsi 11 komandų. „Žalgirio“ draugų, rėmėjų ir partnerių suburtos ekipos ištraukus burtus buvo suskirstytos į dvi grupes, o pajėgiausios ekipos iškopė tiesiai į pusfinalį.

Turnyro nugalėtojais tapo Lietuvos futbolo federacijos komanda, kurios gretose rungtyniavo daug žinomų veidų, tarp kurių ir buvę žalgiriečiai: Andrius Skerla, Rolandas Džiaukštas, Andrius Velička ir kiti. Antroji vieta atiteko „Swedbank“, o trečioji – „Sportland“ komandoms.

„Džiaugiuosi, kad šis turnyras tapo neatsiejama Vilniaus futbolo bendruomenės ir „Žalgirio“ šeimos tradicija. Smagu matyti tiek įvairių bendruomenių atstovų, kuriuos vienija futbolas ir „Žalgiris“. Šio turnyro tikslas – stiprinti tarpusavio ryšius ir gerai praleisti laiką futbolo aikštėje“, - sakė „Žalgirio“ vykdančioji direktorė Vilma Venslovaitienė.

Renginiu džiaugėsi ir Vilniaus miesto savivaldybės sporto skyriaus vedėjas Evaldas Martinka: „Smagu matyti tiek dalyvių, kurie jau penktą kartą varžosi dėl Vilniaus miesto mero taurės. Tai puiki iniciatyva ir geras pavyzdys, kaip per futbolą suburti ir stiprinti bendruomenę“, - kalbėjo jis.

Korektiškiausia turnyro komanda buvo išrinkta „Sportland“, o individualius prizus atsiėmė LFF komandos žaidėjai Andrius Velička ir Maksimas Bechterevas. Buvęs žalgirietis A.Velička tapo rezultatyviausiu turnyro žaidėju, o M.Bechterevas pripažintas geriausiu vartininku.

Nugalėtojų taures ir individualius apdovanojimus įteikė Vilniaus „Žalgirio“ sporto direktorius Deividas Česnauskis ir sporto operacijų direktorius Deividas Šemberas. Turnyro dalyviams atiteko „Žalgirio“ rėmėjų įsteigti prizai.

Gausią turnyro nuotraukų galeriją rasite paspaudę ČIA.