Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai baigė pasirodymą LFF taurės turnyre. Dramatiškose pusfinalio rungtynėse žalgiriečiai du kartus lygino rezultatą, tačiau nusileido po pratęsimo 2:4.

Startinėje sudėtyje Joao Martinsas šį kartą atliko vieną keitimą – nuo pirmųjų minučių žaidė Pau Moreris, pakeitęs Hugo Videmontą.

Rungtynių pradžia susiklostė tiesiog beprotiškai. Jau penktąją minutę po standartinės situacijos galva iš arti pasižymėjo Semiras Kerla (0:1), tačiau šeimininkų džiaugsmas ilgai netruko – dešimtąją minutę Saulius Mikoliūnas puikiai pakeitė kraštą, Liviu Antalis galingai smūgiavo į vartus, o prie Ivano Kardumo atmušto kamuolio pirmasis suskubo Tomislavas Kišas - 1:1!

Deja, vos išlyginus rezultatą ir vėl į priekį išsiveržė „Sūduva“. Baudos aikštelėje Klemenas Bolha nugriovė Paulių Golubicką, tuo tarpu baudinį įvarčiu pavertė Mihretas Topčagičius – 1:2. Nors pirmajame kėlinyje abi ekipos turėjo ir daugiau progų, tačiau rezultatas daugiau nepakito ir komandos išėjo ilsėtis „Sūduvai“ pirmaujant 2:1.

Antrajame kėlinyje ir toliau daugiau laiko su kamuoliu praleido „Žalgiris“, įvartį subrandinęs 74-ąją minutę. Po Donovano Slijngardo perdavimo iš kairiojo krašto galva puikų įvartį pelnė ir rezultatą išlygino Liviu Antalis – 2:2. Deja, šioje situacijoje Liviu patyrė traumą ir rungtynių tęsti negalėjo.

Dar labiau situacija komplikavosi netrukus, kai antrą geltoną kortelę prieš save išvydo Saulius Mikoliūnas ir komanda liko dešimtyje.

Pagrindinio laiko pabaigoje pergalę žalgiriečiams galėjo išplėšti T. Kišas, tačiau pasinaudojęs varžovo dovanėle ir atsidūręs vienas prieš paskutinį gynėją šio suklaidinti nesugebėjo. Komandoms teko žaisti pratęsimą.

Per papildomus du kėlinius po 15 minučių žalgiriečiai kovojo tarsi liūtai, tačiau lemiamu tapo kampinis 113-ąją minutę. Prie tolimojo virpsto laisvas paliktas S. Kerla įmušė savo antrąjį įvartį ir išplėšė marijampoliečiams kelialapį į finalą – 3:2.