Tomislavas Kišas A lygos 22-ojo turo rungtynėse Palangoje atliko savo pirmąjį „hetriką“, o jo vedamas Vilniaus „Žalgiris“ laimėjo 4:0 (3:0) ir šventė aštuntąją pergalę iš eilės.

Po šios pergalės Joao Martinso treniruojama komanda pranašumą nuo artimiausios persekiotojos „Sūduvos“ padidino iki septynių taškų, tačiau konkurentai yra sužaidę trejomis rungtynėmis mažiau.

Startinėje žalgiriečių sudėtyje įvyko vienas pasikeitimas – į aikštę sugrįžo Donovanas Slijngardas, tuo tarpu Saulius Mikoliūnas rungtynes pradėjo saugų grandyje, o Matas Vareika liko ant suolo.

Eilinės pergalės pamatą žalgiriečiai pasiklojo vos per pirmąsias 18 susitikimo minučių. Per šį trumpą laiką A lygoje su „Palangos“ marškinėliais debiutavęs vartininkas Marius Paukštė net tris sykius traukė kamuolį iš ginamų vartų tinklo.

Po Karolio Uzėlos perdavimo iš dešiniojo krašto 7-ąją minutę pasižymėjo Tomislavas Kišas, 14-ąją minutę Victoras Perezas asistavo Pau Moreriui, nukreipusiam kamuolį į vartus iš poros metrų, galiausiai, 18-ąją minutę T. Kišas dar kartą pasinaudojo savo šansu bei tiksliai mušė iš už baudos aikštelės prieigų – 3:0.

Kėlinio pabaigoje puikaus šanso neišnaudojo dėkingoje pozicijoje atsidūręs Saulius Mikoliūnas, o kitoje aikštės pusėje iš toli gana pavojingai smūgiavo Andrew Lebre.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštėje nesikeitė, o susitikimas ir toliau vyko į vienus vartus. 59-ąją minutę po Liviu Antalio perdavimo T. Kišas dar vienu stipriu smūgiu pelnė trečią savo įvartį bei džiaugėsi „hetriku“.

Per likusį laiką žalgiriečiai turėjo dar ne vieną puikią progą įvarčiui pasiekti, tačiau susitikimas baigėsi rezultatu 4:0. Verta paminėti, kad A lygoje debiutavo ir abu sostinės klubo naujokai Hugo Videmontas ir Higoris Vidalis.