Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai Kėdainiuose 5:1 sutriuškino vietos „Nevėžį“ ir žengė į LFF taurės pusfinalį.


Po rungtynių mintimis pasidalino „Žalgiryje“ debiutavęs Hugo Videmontas ir treneris Joao Martinsas.

Prancūzas H. Videmontas po keitimo aikštėje pasirodė antrajame kėlinyje ir rungtyniavo drąsiai bei keliuose epizoduose pademonstravo puikią kamuolio valdymo techniką.

„Smagu debiutuoti, geras jausmas. Senokai neturėjau žaidybinės praktikos ir dar nesu geriausios sportinės formos, tačiau aikštėje per man skirtą laiką jaučiausi labai gerai. Taurės rungtynėse privalai išlikti budrus, net jei tavo varžovas – komanda iš žemesnio diviziono. Jiems tai šansas nustebinti, o mes negalėjome suklupti. Džiaugiuosi, kad iškovojome užtikrintą pergalę“, - pasibaigus mačui kalbėjo saugas.

Tuo tarpu treneris J. Martinsas pripažino, kad kėliniai buvo labai skirtingi. Jei iki pertraukos komanda daug klydo, tai antrajame kėlinyje vaizdas buvo gerokai malonesnis.

„Šios rungtynės turėjo patikti žiūrovams, nes buvo nemažai progų, pelnyta daug įvarčių. Manęs netenkino pirmasis kėlinys – ne tiek rezultatas kiek mūsų žaidimas. Dalykai, ties kuriais dirbame treniruotėse, nebuvo įgyvendinti ir tai nėra gerai.

Kita vertus, buvo labai karšta, o aikštė – neįprasta ir mums neparanki. Negalėjome žaisti mums įprasto greito futbolo. Reikėjo laiko priprasti prie aikštės, tačiau su kiekviena minute vaizdas ir žaidimas gerėjo. Tai džiugina. Manau, kad rezultatas dėsningas ir atspindi tai, kas vyko aikštėje“, - fkzalgiris.lt kalbėjo treneris iš Portugalijos.

Jis taip pat įvertino ekipos naujokų H. Videmonto ir Higorio Vidaliu debiutus.

„Jiems dar reikia laiko. Prie mūsų jie prisijungė visai neseniai ir natūralu, kad apsiprasti naujoje aplinkoje, suprasti komandos draugus aikštėje nėra taip paprasta. Reikia gerinti tarpusavio supratimą, tačiau visa tai ateis su laiku. Jų debiutu esu patenkintas. Tai žaidėjai, kurie gali padėti siekti mūsų tikslų“, - tikino treneris.

Artimiausias rungtynes Vilniaus „Žalgiris“ žais jau šį šeštadienį, kai Palangoje susitiks su „Palangos“ futbolininkais. Susitikimo pradžia 15 val.