Jaunieji Vilniaus „Žalgirio B“ futbolininkai LFF Pirmos lygos 17-ojo turo rungtynėse Trakuose susitiko su vietos „Riteriais B“. Rezultatyvus mačas baigėsi lygiosiomis 3:3 (1:1).

Šeimininkai į priekį išsiveržė 33-ąją minutę po Elvino Ališausko įvarčio, tačiau kėlinio pabaigoje 11 metrų baudinį sėkmingai realizavo Meinardas Mikulėnas (1:1).

Po pertraukos rungtynės ir toliau buvo atviros. Nors E. Ališausko įvartis leido „Riteriams B“ vėl įgauti pranašumą, netrukus rezultatą išlygino Gustas Jarusevičius (2:2).

Vos po minutės įmušė Mindaugas Grigaravičius, tačiau galutinis žodis priklausė Deividui Linauskui. 79-ąją minutę jis išlygino rezultatą (3:3).

Šiuo metu turnyro lentelėje su 11 taškų jaunieji žalgiriečiai užima 14-ąją poziciją.