Vilniaus „Žalgiris“ A lygos 19-ojo turo rungtynėse namuose 3:0 (2:0) sutriuškino „Kauno Žalgirį“ ir šventė septintąją pergalę iš eilės.

Į startinę komandos sudėtį šį kartą sugrįžo praėjusį turą dėl disvalifikacijų praleidę Saulius Mikoliūnas ir Pau Moreris. Kapitonas rungtyniavo kairiajame gynybos krašte, o P. Moreris mačą pradėjo dešinio saugo pozicijoje. Tuo tarpu Karolis Uzėla ir vėl žaidė krašto gynėjo pozicijoje. Šį kartą dešiniajame krašte.

Nuo pat rungtynių pradžios šeimininkai užtikrintai kontroliavo kamuolį ir parodė, kad yra nusiteikę tik pergalei. Po vienos iš atakų kamuolys baudos aikštelėje dėkingai atšoko P. Moreriui, bet šio galingai smūgiuotą kamuolį atrėmė Deividas Mikelionis.

Kiek vėliau lygioje vietoje suklydo Arūnas Klimavičius, o bandydamas taisyti klaidą pažeidė taisykles prieš Tomislavą Kišą. Tuo 17-ąją minutę pasinaudojo pats kroatas, techniškai perkėlęs kamuolį per gyvatvorę ir išvedęs savo komandą į priekį elegantišku baudos smūgiu - 1:0!

„Žalgiris“ žaidė aktyviau, bet 37-ąją minutę svečiai galėjo išlyginti rezultatą. Po keitimo aikštėje pasirodęs ir traumą patyrusį Roką Krušnauską pakeitęs „Kauno Žalgirio“ debiutantas Deivydas Matulevičius smūgiavo galva ir privertė Martiną Berkovecą rodyti savo meistriškumą.

Pirmojo kėlinio pabaigoje vilniečiai padvigubino rezultatą. Standartinės padėties metu T. Kišas atliko rezultatyvų perdavimą Karoliui Uzėlai, kuris nepriekaištingai smūgiavo galva bei džiaugėsi pirmuoju įvarčiu A lygoje - 2:0!

Po pertraukos žalgiriečiai neforsavo įvykių, tačiau ir toliau kūrė nemažai aštrumo priekyje. Tuo tarpu kauniečiai pasižymėjo grubiu žaidimu - nuo 56 iki 60 minutės vos per keturias minutes varžovai prieš save išvydo net tris geltonas korteles. Iš viso svečiams buvo parodytos šešios geltonos kortelės. Palyginimui sostinės klubo gretose įspėjimo sulaukė tik K. Uzėla.

Bet kokiai intrigai aikštėje galutinį tašką 78-ąją minutę padėjo T. Kišas. Jis pasinaudojo nuostabiu S. Mikoliūno perdavimu iš gilumos ir vienu lietimu pelnė savo antrąjį įvartį rungtynėse. Iš viso T. Kišo sąskaitoje A lygoje jau 13 įvarčių. Jis taip pat atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir pirmauja lygoje abejose kategorijose.