Prieš ketvirtadienio UEFA Europos lygos rungtynes siūlome atvykti į LFF stadioną anksčiau. Pateikiame ir kitą žiūrovams aktualią informaciją.


Atsižvelgiant į ribotą infrastruktūrą LFF stadione ir ankstesnes patirtis, rekomenduojame į stadiono prieigas atvykti 30-60 min. anksčiau, t.y. apie 19 val. ir vėliau kaip 19:30. Tai padės Jums mažiau sugaišti laiko stovint eilėje prie įėjimo. Stadiono vartai bus atveriami nuo 18:30.
 
Bilietus rekomenduojame įsigyti iš anksto internetu arba „Bilietai.lt“ prekybos taškuose mieste. Taip nereikės stovėti eilėje. Jei tokios galimybės neturėsite, bilietais bus prekiaujama ir prie stadiono, Stadiono gatvėje įrengtoje kasoje.
 
Automobilių stovėjimo vietų stadiono prieigose skaičius ribotas, todėl į stadioną rekomenduojame keliauti pasinaudojant taksi, pavežėjų paslaugomis arba viešuoju transportu. Viešuoju transportu siūloma važiuoti dviem būdais: 1) iki stotelės „Stotis“ ir pėsčiomis Geležinkelio gatve pro tunelį, ir tuomet Liepkalnio gatve į viršų; 2) iki stotelės „Stadionas“, kuri yra šalia Pietų įėjimo. Važiuojant taksi ar pavežėjų paslaugomis pasirinkite stadiono adresą Stadiono g. 3 arba Liepkalnio g. 13 (priklausomai nuo Jūsų sektoriaus).
 
Stadiono viduje UEFA Europos lygos rungtynėms bus paruošta daugiau maisto ir gėrimų prekybos taškų, taip pat galėsite įsigyti „Žalgirio“ atributikos. 
 
Į Rytų tribūną (RA, RB, RC, RD) žiūrovai galės įeiti per pagrindinį žiūrovų įėjimą prie Liepkalnio ir Stadiono g. sankryžos.
 
Į Vakarų tribūną (VA, VB, VC, VD, VE) - per pagrindinį įėjimą arba Vakarų (VIP) įėjimą iš Stadiono g.
 
Į Pietų tribūną (PA, PB, PC, PD) – per viršutinį įėjimą iš Liepkalnio g. pusės, šalia stovėjimo aikštelės.
 
Specialiųjų poreikių žiūrovai į stadioną gali patekti per Vakarų (VIP) įėjimą. Vietos jiems skirtos šalia VA tribūnos, į jas nukreips savanoriai.
 
Saugumo sumetimais žiūrovai, kurie įsigijo bilietus į RE sektorių, turės pasirinkti laisvas vietas VE arba RD sektoriuose. UEFA delegato sprendimu RE sektoriuje bus įsikūrę svečių („Honved“) gerbėjai.
 
Organizuoti „Žalgirio“ aistruoliai bus įsikūrę PA sektoriuje. Bilietai į šį sektorių parduodami tik su kodu. Šiame sektoriuje komandos gerbėjai įprastai visą laiką stovi ir aktyviai palaiko savo komandą, turi įvairias tradicijas, nerašytas taisykles ir principus, tad prieš įsigijant bilietus sūlome įvertinti galimus nepatogumus. Daugiau apie palaikymo grupę galite sužinoti „Pietų IV“ Facebook paskyroje.
 
Prašome gerbti kitus žiūrovus, rungtynių dalyvius. Stadiono tribūnose nerūkoma.
 
Dėl įžeidžiančių rasistinių ar kitokių diskriminuojančių veiksmų žiūrovai gali būti šalinami iš stadiono, o rungtynės stabdomos ar net nutraukiamos.
 
Rungtynių metu nerekomenduojama naudoti garsinių priemonių (dūdų ar pan.), o komandą palaikyti savo balsais ir skanduotėmis.

 

Rungtynių tarp „Žalgirio“ ir „Honved“ pradžia - 20 val. Rungtynės gali užtrukti ilgiau nei įprastai - jei rezultatas po pagrindinio laiko bus 3:1 „Žalgirio“ naudai, gali būti žaidžiamas pratęsimas, baudinių serija.

 
Lauksime Jūsų stadione!