"Stengėmės iš visų jėgų, nes “Šiaulių” šiemet dar nebuvome įveikę, norėjome įrodyti, kad galime prieš juos laimėti", - sakė E. Vaitkūnas.


VMFD „Žalgiris“ Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės aštuntfinalio rungtynėse 1:0 (0:0) įveikė „Šiaulių“ komandą ir pateko į turnyro ketvirtfinalį.
 
Įtemptose rungtynėse 55 minutę po N. Astrausko perdavimo kamuolį į vartus nukreipė D. Matulevičius.
 
Šį sezoną tai buvo pirmoji „Žalgirio“ pergalė  prieš „Šiaulius“. 
 
“Buvo labai sunkios rungtynės. Aikštė buvo nebloga, tačiau mums, nulipusiems nuo dirbtinės dangos, buvo sunku žaisti. Stengėmės iš visų jėgų, nes “Šiaulių” šiemet dar nebuvome įveikę, norėjome įrodyti, kad galime prieš juos laimėti.
 
Turėjome progų, gal nepasinaudojome jomis, tačiau antrame kėlinyje prasilaužėme ir pelnėme įvartį. Paskui jau ramiai gynėmės ir kontratakavome”,  - po rungtynių kalbėjo “Žalgirio” gynėjas Egidijus Vaitkūnas.
 
Per pridėtą rungtynių laiką aikštės šeimininkai turėjo kiekybinę persvarą. Antrą geltoną kortelę gavęs Luca Bonometti buvo išvarytas iš aikštės. Nepaisant to, tvarkingai apsigynę žalgiriečiai šventė pergalę. 
 
 
„Tuo metu bent jau aš nejaučiau, kad jų yra vienu daugiau. Tiesiog žaidėme savo žaidimą, ieškojome priekyje puolėjų ir davėme perdavimus“, - sakė E. Vaitkūnas.
 
Žalgiriečiai pergalę skyrė 26 gyvavimo metus trečiadienį paminėjusiems „Žalgirio“ sirgaliams „Pietų IV“.
 
„Visų nuotaikos buvo labai geros, atrodo, kad ta pergalė svarbesnė nei paprastai. Išmetėme pajėgų varžovą iš taurės varžybų, žiūrėsime kaip bus toliau. O šią pergalę skiriame fanams, kurie buvo su mumis tiek pergalės, tiek pralaimėjimo akivaizdoje. Stengiamės dėl jų ir linkime labai ilgų gyvavimo metų“, - kalbėjo E. Vaitkūnas.