Jau galite išgirsti ketvirtąjį „Skrieja kamuolys. Žalgiris“ podkastą.


Ketvirtoje populiariausio futbolo podkasto „Skrieja kamuolys“ laidoje skirtoje Vilniaus „Žalgirio“ futbolo klubui šį kartą išgirsite diskusiją apie pirmąją A lygos sezono pusę, „Žalgirio“ viltis UEFA Europos lygoje ir būsimų sostinės klubo varžovų Budapešto „Honved“ detalią analizę.

Šį kartą „Skrieja kamuolys“ specialiame epizode apsilankė buvęs Lietuvos nacionalinės futbolo rinktinės analitikas Marius Babravičius ir portalo 15min sporto žurnalistas Mantas Krasnickas, kurie kartu su laidos vedėju Pauliumi Jakeliu aptarė aktualijas iš Vilniaus „Žalgirio“ stovyklos.

Pirmoje laidos dalyje kalbama apie įpusėjusį A lygos čempionatą, permainas „Žalgirio“ sudėtyje ir atskirų futbolininkų pasirodymus.

Visa antroji podkasto dalis (REIKIA NURODYTI LAIKĄ) skirta Vilniaus „Žalgirio“ būsimoms akistatoms UEFA Europos lygoje su Budapešto „Honved“. Analitikas M. Babravičius išsamiai pasakoja apie „Honved“ komandos žaidimo tendencijas, stipriąsias ir silpnąsias puses, o M. Krasnickas ir P. Jakelis plačiau papasakos apie Vengrijos klubą, kuriame savo laiku rungtyniavo Ferencas Puškašas, o dabar žaidžia ir Anglijos „Premier“ lygos bei „Bundeslygos“ futbolo ragavę legionieriai.   

Podkasto „Skrieja kamuolys“ ieškokite portale 15min, taip pat – programėlėje „15min Klausyk“, platformose „Podbean“, „iTunes“, ir „Spotify“.

KLAUSYTIS PODKASTO GALITE PASPAUDĘ ČIA