Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai prieš svarbiausią sezono startą UEFA Europos lygoje pramogavo ir komandinę dvasią stiprino Trakuose.


Iškovoję ketvirtąją pergalę iš eilės A lygoje, „Žalgirio“ futbolininkai, treneriai ir administracijos darbuotojai savaitgalį Trakuose džiaugėsi vandens malonumais, surengė paplūdimio tinklinio turnyrą ir visi kartu smagiai leido laiką.

„Žinome savo darbą aikštėje, kur kiekvienas atsiduodame maksimaliai, tačiau svarbu vieningiems būti ir už aikštės ribų. Tokie komandiniai pasibuvimai suteikia papildomų jėgų, vienybės ir dar daugiau noro aikštėje viską atiduoti kovojant vienas už kitą. Buvo tikrai smagu, tokių bendrų kolektyvo renginių metu ir lipdosi kolektyvas, kuriame šiemet turime nemažai naujokų“, - fkzalgiris.lt kalbėjo komandos kapitonas Saulius Mikoliūnas.

Surengtame trumpame paplūdimio tinklinio turnyre dalyvavo ne tik futbolininkai, bet ir treneriai su Mareku Zubu priešakyje bei klubo administracijos darbuotojai.

„Smagu pažaisti ir paplūdimio tinklinį, krepšinį, tenisą. Esame sportininkai, jaučiame azartą, mums patinka varžytis su kamuoliu. Kartais visi susitinkame ir nuolat stengiamės palaikyti gerą klimatą ir už aikštės ribų. Manau, kad šis pasibuvimas visiems suteikė pozityvių emocijų ir svarbiausią sezono iššūkį UEFA Europos lygą pasitiksime dar labiau užsivedę“, - tikino S. Mikoliūnas.

Artimiausias rungtynes Vilniaus „Žalgiris“ jau šį penktadienį 19 val. namuose žais su „Riteriais“. Išankstiniai bilietai pigesni, juos platina bilietai.lt