Vilniaus „Žalgiris“ A lygoje iškovojo ketvirtą pergalę iš eilės. Du įvarčius pirmajame kėlinyje pelnę žalgiriečiai „Aukštaitijos“ stadione 2:0 (2:0) pranoko „Panevėžį“.

Sostinės klubo startinėje sudėtyje debiutavo vidurio gynėjas Klemenas Bolha, kuris centre rungtyniavo kartu su Marko Tomičiumi. Tuo tarpu netikėtumu tapo Rolando Baravyko pozicija – trenerio sprendimu šis žaidėjas rungtyniavo dešiniu krašto saugu.

Puikiai rungtynes pradėję vilniečiai į priekį išsiveržė jau 12-ąją mačo minutę. Gražios atakos metu Liviu Antalis atliko perdavimą link tolimojo virpsto, kur savo šanso nepraleido Rolandas Baravykas, iš arti nukreipęs kamuolį į tuščius vartus. Šią ataką puikiai pradėjo abu ispanai - Victoras Perezas ir Pau Moreris, po kurių perdavimų su kamuoliu baudos aikštelėje ir atsidūrė L. Antalis.

Žaidimas ir toliau vyko šeimininkų aikštės pusėje - iš puikios situacijos smūgiavo Tomislavas Kišas, taip pat progą turėjo Modestas Vorobjovas, tačiau žalgiriečių smūgius atrėmė vartų sargas Šarūnas Jurevičius.

35-ąją minutę šeimininkai galėjo išlyginti rezultatą. Paulius Janušauskas baudos aikštelėje surado Sigitą Urbį, tačiau „Panevėžio“ futbolininkas galva smūgiavo į virpstą. Tai buvo pirmoji pavojinga situacija prie žalgiriečių vartų.

„Žalgiris“ rezultatą padvigubino 44-ąją minutę. Baudos aikštelėje kamuolys dėkingai atšoko L. Antaliui, kuris antruoju bandymu pelnė įvartį, o tai buvo net penktasis rumuno tikslus smūgis per pastarąsias trejas rungtynes.

Po pertraukos galutinai nulemti šios dvikovos likimą galėjo T. Kišas. Rezultatyviausias čempionato žaidėjas atliko pavojingą smūgį, su kuriuo susidorojo Š. Jurevičius.

„Panevėžys“ per paskutinį dvikovos pusvalandį kiek pagerino savo žaidimą, tačiau vilniečiai išsaugojo sausus vartus ir šventė užtikrintą pergalę.