Vilniaus „Žalgirio” futbolininkai trečiąjį A lygos ratą sekmadienį pradės namuose. LFF stadione 19 val. Mareko Zubo treniruojama komanda priims „Palangos” futbolininkus.


Ruošiantis šioms rungtynėms planus kiek pakoregavo trečiadienį neįvykusios LFF taurės rungtynės su Kauno „Stumbru”. Rungtynių išvakarėse, antradienį, „Žalgirį” pasiekė varžovų raštas, kad šie į rungtynes neatvyks. Vilniečiams buvo įskaityta techninė pergalė 3:0, o M. Zubui teko keisti savaitės treniruočių planą.

 „Viskas susiklostė taip, kad netikėtai atsirado kur kas daugiau laiko pasiruošti rungtynėms su „Palanga”. Tikrai gerai padirbėjome ir esame pasirengę. Su varžovais šiemet jau žaidėme du kartus. Jie giliai ginasi ir kantriai laukia kontratakų. Svarbu kuo greičiau pelnyti įvartį, tuomet žaisti būtų lengviau”, - fkzalgiris.lt kalbėjo rezultatyviausias A lygos žaidėjas Tomislavas Kišas.

Šiemet vilniečiai pajūrio ekipą įveikė rezultatais 5:1 ir 4:1. Net tris kartus kamuolį į vartų tinklą prieš „Palangą” siuntė T. Kišas, kurio sąskaitoje iš viso jau 11 įvarčių.

Sekmadienio rungtynėse Vilniuje sostinės ekipai teks verstis be dviejų startinės sudėties žaidėjų – dėl surinktų kortelių mačą praleis Marko Tomičius ir Modestas Vorobjovas. Visai neseniai žalgiriečiai atsisveikino su kitu gynėju Mevlanu Adiliu, o tai reiškia, kad treneriui M. Zubui teks ieškoti šį sezoną dar nematyto sprendimo gynybos viduryje.

„Marko ir Modestas yra labai svarbūs žaidėjai mūsų komandoje, tačiau šį kartą jų nebus. Nemanau, kad tai taps rimta problema, kadangi turime kitų vaikinų, kurie laukia kiekvieno šanso ir bandys tuo pasinaudoti. Mes ir šiose rungtynėse stengsimės dominuoti. Mūsų stiprybė – komandinis žaidimas. Žinome, kad negalime barstyti taškų”, - netekčių nebuvo linkęs sureikšminti T. Kišas.

Turnyro lentelėje „Žalgiris” su 31 tašku žengia antras, tuo tarpu „Palanga” savo kraityje turi septynis taškus bei užima paskutinę aštuntąją vietą.

Rungtynių LFF stadione pradžia sekmadienį 19 val. Šeštadienis – paskutinė diena, kai galite įsigyti pigesnius bilietus. Juos platina bilietai.lt