Vilniaus „Žalgirio B“ jaunieji futbolininkai LFF Pirmos lygos 11-ojo turo rungtynėse namuose pademonstravo charakterį ir atsitiesę nuo 0:2 iškovojo pergalę prieš Vilniaus „Vytį“.

Pirmasis kėlinys žalgiriečiams nebuvo sėkmingas. Apylygėje kovoje šeimininkai buvo nubausti už klaidas. Taip 35-ąją minutę „Vytį“ į priekį išvedė Otari Kvernadze, o prieš pat pertrauką persvarą padidino Tomas Misiūnas, kuris vartininko atremtą kamuolį pasiuntė jau į tuščius vartus – 0:2.

Po pirmojo kėlinio Žydrūnas Grudzinskas atliko vieną keitimą – aikštėje pasirodė Gustas Jarusevičius. Jau po dviejų minučių nuostabiu tolimu smūgiu rezultatą sušvelnino po traumos atsigaunantis Venelinas Filipovas (1:2), o 51-ąją minutę Simonas Urbys baudos aikštelėje suklaidino varžovą ir išlygino rezultatą – 2:2.

Ir tai nebuvo viskas – puikiai į žaidimą įsiliejęs Gustas Jarusevičius dešiniajame krašte eilinį kartą nepaliko vilčių varžovui, kuris šį pargriovė baudos aikštelėje. Teisėjas nedvejodamas nurodė į 11 metrų žymę, o V. Filipovas galingu smūgiu į vartų „devyniukę“ išvedė „Žalgirį B“ į priekį.

Rezultatyviame mače „Vytis“ 67-ąją minutę po kampinio atstatė pusiausvyrą, kai iš kelių metrų kamuolį į vartus vėl nukreipė O. Kvernadze (3:3).

Vis tik galutinis žodis priklausė „Žalgiriui B“. 85-ąją minutę po nuostabios atakos vilniečiai pelnė vieną gražiausių sezono įvarčių, kai vienu lietimu pasižymėjo Timuras Pukhovas – 4:3.

Paskutinį tašką padėjo dar kartą savo individualų meistriškumą pademonstravęs ir varžovų gynybą išmaudęs G. Jarusevičius – 5:3.

Po šios pergalės „Žalgiris B“ Pirmos lygos lentelėje kartu su FK „Vilnius“ dalinasi 13 – 14 pozicijas.