Permainos Vilniaus „Žalgirio“ futbolo klubo trenerių štabe. Vartininkų trenerio pozicijoje Audrių Paškevičių keičia Mantas Tamulionis.


A.Paškevičius Vilniaus „Žalgirio“ klube dirbo nuo 2015 m. Su juo išsiskirta abipusiu sutarimu. Klubas treneriui dėkoja už darbą ir profesionalumą bei linki didžiausios sėkmės tolimesnėje karjeroje.
 

Naujuoju Vilniaus „Žalgirio“ vartininkų treneriu tapo M. Tamulionis. 29-erių treneris pastaruoju metu dirbo „Panevėžio“ klube. Jis taip pat yra treniravęs vartininkus Lietuvos jaunimo rinktinėse ir dirbęs „Žalgirio“ vartininkų akademijoje.

„Nuo tada, kai pradėjau treniruoti vartininkus, mano svajonė buvo dirbti Vilniaus „Žalgirio“ klube. Dabar atsirado proga, kurios vėliau gali ir nebūti. Už šią galimybę ir pasitikėjimą noriu padėkoti „Žalgirio“ vadovams. Jeigu šiuo metu būčiau sulaukęs pasiūlymo ne iš „Žalgirio“, o bet kurio kito Lietuvos A lygos klubo, tikrai jo nesvarstyčiau ir likčiau dirbti Panevėžyje. Džiaugiuosi prisijungęs prie „Žalgirio“ šeimos“, - kalbėjo naujasis sostinės klubo vartininkų treneris.