Vilniaus „Žalgirio” futbolininkai rytą pasitiko kitaip nei įprastai. Į svečius pas žalgiriečius atvyko vaikai iš darželio „Taškius”, su kuriais sostinės klubo žaidėjai mielai dalinosi futbolo džiaugsmais.


Mažieji kartu su žalgiriečiais atliko apšilimą, žaidė įvairius žaidimus, varžėsi estafetėse ir stebėjosi milžiniška LFF taure, kurią Vilniaus „Žalgiris” iškovojo praėjusiais metais.

„Labai smagiai pabendravome, pabėgiojome. Iš vaikų visada pasisemi teigiamos energijos, savo gerumu jie užkrečia visus aplinkinius. Atrodo, kad jiems tikrai patiko šis vizitas, o ir mums buvo labai linksma”, - pasibaigus renginiui fkzalgiris.lt kalbėjo gynėjas Georgas Freidgeimas.

Susitikimas su vaikais patiko ir Pau Moreriui, kuris prisiminė panašius vizitus tuomet, kai pats buvo vaikas.

„Vaikai labai mieli ir nuoširdūs, visada malonu dalyvauti panašiuose renginiuose. Tikrai buvo labai linksma ir juokinga kartu pažaisti, ypatingai, kai stengiesi jiems paaiškinti, ką daryti, tačiau jie viską su šypsena atlieka savaip. Vaikai skleidžia juoką, gerą nuotaiką ir tuo mielai dalinosi su mumis. Šis rytas garantavo puikią nuotaiką visai likusiai dienai.

Prisimenu, kai pats buvau mažas, ir kartais mus aplankydavo futbolo profesionalai. Tai būdavo ypatingos akimirkos. Smagu dabar dalintis tuo pačiu”, - teigė P. Moreris.

Pasibaigus neeilinei treniruotei vaikų laukė „Žalgirio“ dovanos ir kvietimai jiems, auklėtojoms ir tėveliams į Vilniaus „Žalgirio“ namų rungtynes.