“Jei norime iškovoti taurę – turime laimėti prieš visus", - prieš rungtynes su "Šiauliais" kalbėjo R. Vilėniškis.


 VMFD “Žalgirio” trečiadienį 19 val. Šiauliuose laukia Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės turnyro aštuntfinalio rungtynės su šį sezoną dar nenugalėta “Šiaulių” komanda.

“Taurės varžybos visada būna specifinės. Vienerios rungtynės ir tos pačios išvykoje. Varžovas – “Šiauliai”, kurių šiemet dar nepavyko nugalėti, tai parodo, kad jie pakankamai pajėgi komanda. Kiekviena ekipa nori laimėti taurę, kiekvienas ir mūsų komandos žaidėjas nori tą tikslą pasieti”, - sakė “Žalgirio” saugas Raimondas Vilėniškis.
 
Šį sezoną su “Šiaulių” komanda žalgiriečiai buvo susitikę triskart. Nė vieneriose iš šių rungtynių iškovoti pergalės nepavyko: dvejos rungtynės baigėsi nulinėmis lygiosiomis, vienerios – skaudžiu pralaimėjimu 0:1.
 
“Jei norime iškovoti taurę – turime laimėti prieš visus. Jei šį kartą nežaistume su “Šiauliais”, tai gal kitame etape stiprūs varžovai pasitaikytų, tikrai nebūtų taip, kad iki finalo būtume nuėję viena koja lengvus varžovus aplošinėdami.
 
Žinoma, bandysime atsirevanšuoti. Jie turėjo sunkias rungtynes savaitgalį su "Ekranu", bet manau, kad tai daug įtakos neturės. Jie žais namie, o mūsų laukia ilga kelionė, plius aikštė nebus idealios būklės, tai turės įtakos žaidimo kokybei. Teks daugiau kovoti”, - kalbėjo R. Vilėniškis.
 
LFF taurės penktojo etapo dvikovos vyksta spalio 18-19 dienomis. Šiemet taip pat bus žaidžiamos šeštojo, ketvirtfinalio etapo rungtynės, o pusfinaliai ir finalai vyks kitąmet. 2011/12 m. sezone LFF taurės turnyre iš viso dalyvauja 65-ios ekipos.
 
“Pats jau gal tris kartus esu šį trofėjų iškovojęs, tačiau mūsų komandoje yra žaidėjų, kurie dar nėra laimėję LFF taurės. Akys dega, visi nori to titulo”, -  tikino R. Vilėniškis.