Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai sugrįžo į pergalių kelią. A lygos 11-ojo turo rungtynėse žalgiriečiai per trumpą atkarpą kėlinio pabaigoje įmušė tris įvarčius į „Atlanto“ vartus, o tai garantavo įtikinamą pergalę 3:0.

Startinėje komandos sudėtyje treneris Marekas Zubas atliko du pasikeitimus. Vietoje Rolando Baravyko dešiniojo gynėjo poziciją užėmė Saulius Mikoliūnas, o gynybos viduryje Sigitą Olberkį pakeitė Mevlanas Adili.

Jau nuo pirmųjų minučių visas žaidimas persikėlė į svečių aikštės pusę. Klaipėdiečiai tik gynėsi, o vilniečiai tarsi ereliai suko ratus aplink varžovų baudos aikštelę. Per trumpą atkarpą nuo 20 iki 25 minutės sostinės klubas turėjo tris labai aštrias situacijas prie varžovų vartų, o spaudimas apčiuopiamos naudos davė 38-ąją minutę. Tolimą Sauliaus Mikoliūno smūgį L. Paukštė atrėmė, tačiau oponentų baudos aikštelėje primirštas Tomislavas Kišas savo šansu pasinaudojo ir nukreipė kamuolį į vartus.

Tai buvo 10-asis legionieriaus iš Kroatijos įvartis šiame sezone.

40-ąją minutę šeimininkai padvigubino rezultatą. Po tikslaus Pau Morerio perdavimo iš kairiojo krašto savo pirmąjį įvartį A lygoje smūgiu galva pelnė E. Fejzullahu.

Galutinis smūgis „Atlantui“ buvo suduotas 45-ąją minutę, o šio kirčio autoriumi tapo puikų įvartį į tolimąjį vartų kampą pelnęs gynėjas Donovanas Slijngardas. Legionierius iš Nyderlandų ir jo komandos draugai šį epizodą šventė itin audringai, kadangi D. Slijngardas pelnė įvartį pirmą kartą per 112 mačų A lygoje.

Antrasis dvikovos kėlinys tebuvo tik formalumas. Atlantiečiai prie šeimininkų vartų nieko įsimintino nesukūrė, o Klaipėdos klubo vartus kelis sykius gelbėjo puikias rungtynes sužaidęs L. Paukštė.

„Žalgiris“ su 25 taškais po šios pergalės pakilo į pirmą turnyro lentelės poziciją, savo ruožtu, klaipėdiečiai, savo sąskaitoje turintys 8 taškus, žengia šešti.