Vilniaus „Žalgirio B“ futbolininkai LFF Pirmos lygos septintojo turo rungtynėse svečiuose rezultatu 2:1 (1:0) įveikė Mažeikių „Atmosferą“.

Vilniečiai aktyviau pradėjo rungtynes ir turėjo keletą progų pasižymėti, tačiau pirmojo įvarčio teko palaukti - 32-ąją minutę pasižymėjo Simonas Urbys (1:0). Prasidėjus antrajam kėliniui „Atmosfera“ liko dešimtyje, o 58-ąją minutę „Žalgirio B“ persvarą įtvirtino tas pats S. Urbys, šaltakraujiškai realizavęs skirtą 11 metrų baudinį (2:0).

Nors rungtynių pabaigoje šeimininkai sušvelnino atsilikimą, tačiau pelnytą pergalę į savo sąskaitą įsirašė sostinės ekipa. Galutinis rezultatas 2:1. „Žalgirio B“ komandoje rungtyniauja vietos jaunimas bei keletas pagrindinės ekipos futbolininkų, kuriems reikalinga žaidybinė praktika.

Mažeikių „Atmosfera“ 1:2 (0:1) Vilniaus „Žalgiris B“

Įvarčiai: S. Urbys 32‘, 58‘ (11 metrų) – G. Gineitis 84‘

„Žalgiris B“: G. Ralys, N. Stankevičius, D. Linauskas (70‘ L. Žukauskas), D. Zybartas (77‘ T. Klaudijus Tamašauskas), M. Jokubauskas, G. Jarusevičius (82‘ A. Spyčius), M. Mikulėnas (82‘ G. Makauskas), M. Vareika, K. Bička, T. Pukhov (90‘ K. Tvarijonas), S. Urbys.