Šį mėnesį prasidėjo naujasis „SHARP Elitinės jaunių lygos“ sezonas. Vyriausiųjų U-19 amžiaus grupėje jaunoji Vilniaus „Žalgirio“ pamaina pirmenybes pradėjo iškovodama dvi pergales.

Pirmajame ture „Žalgirio“ jaunimas 2:0 nugalėjo „Vilniaus“ komandą. Įvarčius nugalėtojams pelnė Edas Romanovas ir Meinardas Mikulėnas. Šie futbolininkai savaitgalį turėjo galimybę apsivilkti ir pagrindinės „Žalgirio“ ekipos marškinėlius kontrolinėse rungtynėse su Estijos „Nomme Kalju“. E. Romanovas žaidė visą antrąjį kėlinį, tuo tarpu M. Mikulėnas žaidė paskutines dešimt minučių.

Antrajame ture „Žalgirio“ U-19 komanda šeštadienį net 8:0 nepasigailėjo Marijampolės „Sūduvos“. Dar pirmajame kėlinyje vilniečiai įmušė keturis įvarčius, kai pasižymėjo: Konstantinas Tvarijonas, Astijus Cvetkovas, Martynas Valukonis ir Tomas Klaudijus Tamašauskas.

Po pertraukos žalgiriečiai apsukų nemažino ir įmušė dar keturis kartus. K. Tvarijonas ir T. Klaudijus Tamašauskas įformino dublį, o rungtynių pabaigoje du įvarčius pridėjo ir Ignas Meškelevičius.

Elitinėje U-19 jaunių lygoje po dviejų turų „Žalgiris“ kartu su „Panevėžiu“ dalinasi pirmąją vietą – abi ekipos iškovojo maksimalų taškų skaičių.

„Žalgirio U-19“ komanda yra artimiausia „Žalgirio B“, kuris ir šiame sezone varžysis LFF Pirmoje lygoje, pamaina. Žalgiriečių jaunimas taip pat varžosi ir Elitinės lygos U-17 bei U-16 lygose.