Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai iškovojo antrąją pergalę pasirengimo cikle. Šeštadienį Vilniaus „Sportimos“ arenoje Valdo Urbono auklėtiniai 4:0 (4:0) nepaliko vilčių FA „Šiauliams“.


Nuo pat pirmų minučių žalgiriečiai tvirtai laikė rungtynių vadžias savo rankose ir neilgai trukus išsiveržė į priekį. Dešimtąją minutę klastingą smūgį atlikęs Saulius Mikoliūnas išvedė „Žalgirį“ į priekį – 1:0.

Prabėgo vos trys minutės, o rezultatas švieslentėje jau tapo 2:0. Po puikios atakos, kurioje sudalyvavo peržiūroje dalyvaujantis Timuras Pukhovas ir gynėjas Rolandas Baravykas kamuolį į tuščius vartus beliko nukreipti Tomislavui Kišui – 2:0.

Kito įvarčio žiūrovams teko laukti dar dešimt minučių, o dėmesio centre vėl atsidūrė S. Mikoliūnas fantastiškai iš baudos aikštelės prieigų nukreipęs kamuolį į vartų devyniukę – 3:0.

32-ąją minutę galva iš arti pasižymėjo Tomašas Šimkovičius (4:0), tačiau tuo atakų lietus nesibaigė. Kėlinio pabaigoje į virpstą pataikė ir T. Kišas, ir T. Šimkovičius.

Po pertraukos V. Urbonas pakeitė beveik visą sudėtį, o dar trys keitimai buvo atlikti 60-ąją minutę. Savaime suprantama, tai atsiliepė žaidimo kokybei. Vilniečiai iki susitikimo pabaigos dar keletą kartų buvo labai arti tikslo. Nedaug iki įspūdingo įvarčio trūko T. Pukhovui, kuris pamatęs iš vartų išėjusį vartininką gudriai smūgiavo iš aikštės centro.

Nepaisant spaudimo, šiauliečiai po pertraukos įvarčių nepraleido ir susitikimas baigėsi rezultatu 4:0.

Kitas draugiškas rungtynes „Žalgiris“ žais sausio 27 d. 20 val. Vilniaus „Sportimos“ arenoje su Valdo Dambrausko treniruojamu Rygos RFS klubu. Tai bus kol kas rimčiausias testas ruošiantis artėjančiam sezonui.

„Žalgirio“ startinė sudėtis: A. Mickevičius, D. Slijngard, S. Olberkis, M. Tomič, R. Baravykas, V. Filipov, D. Šimkus, T. Šimkovič, T. Pukhov, S. Mikoliūnas, T. Kiš.

Antrajame kėlinyje aikštėje pasirodė: D. Komža, M. Medelinskas, M. Adili, G. Freidgeimas, E. Romanovas, S. Urbys, S. Vasiljevas, O. Čipkus, A. Ankudinovas, R. Ratkevičius.