FK „Žalgiris“ komandoje lieka perspektyvus vartininkas. Klubas pratęsė sutartį su 19 metų Airidu Mickevičiumi.


„Esu labai patenkintas, kad „Žalgiris“ man pasiūlė pratęsti sutartį. Kaip jaunas žaidėjas čia gaunu puikios patirties dirbti su aukšto lygio vartininkais. Turime visas sąlygas, vartininkų treneris Audrius Paškevičius man padeda ne tik augti kaip žaidėjui, bet ir kaip žmogui - jis tarsi geras draugas, kurio visuomet gali prašyti pagalbos“, - kalbėjo A. Mickevičius.

Vaikinas į Vilnių atvyko prieš beveik ketverius metus iš Alytaus. Iš šio miesto yra kilęs ne vienas garsus Lietuvos rinktinės vartininkas. „Žydrūnas Karčemarskas man yra puikus pavyzdys. Dažnai stebiu jo rungtynes ir tikrai būtų šaunu vieną dieną būti tokiam kaip jis“, - teigė A. Mickevičius.

Pasak A. Paškevičiaus, nuo atvykimo į „Žalgirį“ jaunas vartininkas ženkliai patobulėjo, subrendo. „Paskutiniu metu Airidas, galima sakyti, pereina iš jaunuolio į vyrą. Jaučiu, kad tas lūžis jau yra, todėl išreiškiau norą, kad jis liktų komandoje, - apie auklėtinį sakė A. Paškevičius – Airidas gerai žaidžia abiem kojomis, skaito žaidimą, atitinka modernaus vartininko charakteristikas. Žinoma, kiekvienas kažkuo skiriasi, bet pagal žaidimo profilį jį palyginčiau su Marc-Andre ter Stegenu - yra tam tikrų panašumų.“

A. Mickevičius „Žalgirio“ gretose A lygoje debiutavo pernai rungtynėse su „Uteniu“, o šiemet pagrindinėje komandoje sužaidė LFF taurės rungtynėse. Daugiausiai žaidybinės praktikos jis turėjo „Žalgirio B“ ekipoje, kurioje sužaidė 15 rungtynių. Vartininkas taip pat rungtyniavo ir Elitinėje jaunių U-19 lygoje.