FK „Žalgirio“ futbolininkai dar sykį surengė ypatingą treniruotę specialių poreikių turintiems vaikams, kurioje netrūko geros nuotaikos, džiaugsmo ir šypsenų.


Šis Vilniaus „Sportimos“ manieže vykęs renginys jau ne pirmą kartą tampa prasmingu sezono pabaigos akcentu. Anot Vilniaus lopšelio–darželio „Rūta“ aukletojos ir futbolo entuziastės Kristinos Surdokaitės, vaikai tokių treniruočių su žalgiriečiais laukia su dideliu nekantrumu.
 
„Tęsiant mūsų pradėtą projektą ir draugystę su „Žalgirio“ futbolo komanda, vyko ypatinga treniruotė ypatingiems vaikams, kuri prasidėjo nuo ikimokyklinio amžiaus vaikų, o dabar išaugo į gražų projektą, kuris keliauja per visą Lietuvą. Kviečiame vyresnius 9–13 metų vaikus.
 
Vaikai be galo laukia šio renginio, kadangi tai jau tampa tradicija ir vyksta penktus metus iš eilės. Prasidėjus rudeniui, laukiate pergalių sezono pabaigoje, o vaikai laukia „Žalgirio“ sezono pabaigos ir šio renginio, kuris vyksta tradiciškai užbaigiant sezoną“ , – pasakojo K.Surdokaitė.
 
 
Labai netikėtame vaidmenyje šį kartą atsidūre Saulius Mikoliūnas, tapęs „Žalgirio“ talismanu „Vilku“. Žalgirietis puikiai susitvarkė su šia užduotimi ir kėlė šypsenas bei juoką tiek vaikų, tiek „Žalgirio“ futbolininkų veiduose.
 
„Teko pabūti „Žalgirio“ talismanu. Kiekvieną darbą bedarant, jį norisi padaryti geriausiai. Stengiausi iš širdies pralinksminti vaikus, pakelti jiems nuotaiką ir pasidžiaugti šiomis akimirkomis. Ne kiekvieną dieną jiems tenka susitikti su „Žalgirio“ futbolininkais ir jausti tą treniruočių atmosferą. Norėjosi visiems kartu smagiai praleisti laiką“, – teigė S.Mikoliūnas.
 
Šio renginio verte neabejojo ir gynėjas Georgas Freidgeimas: „Kai buvau mažas, man tokie susitikimai buvo svarbūs. Iš savo pusės pasikrovėme teigiamos energijos, parodėme pavyzdį vaikams, kokie jie gali būti užaugę, jeigu sportuos ir propaguos sveiką gyvenimo būdą. Manau, yra abipusiai mainai.“
 
G.Freidgeimui antrino ir kitas gynėjas Donovanas Slijngardas, kuris su vaikais smagiai leido laiką žaisdamas futbolą.
 
„Žinoma, tai yra mūsų darbo dalis. Turime daryti tai, ką turime. Labai smagu matyti, kad vaikai yra laimingi. Jei vaikai yra laimingi, tai ir žaidėjams smagu. Tai kiekvienam yra labai svarbu“, – renginiu džiaugėsi žalgirietis.