FK „Žalgiris“ gražiu akordu baigė 2018 metų Lietuvos futbolo A lygos kovas. Sostinės komanda išvykoje po susitikimo pabaigoje pelnyto įvarčio 2:1 (1:0) įveikė čempiono titulą apgynusią Marijampolės „Sūduvą“.

Dėl diskvalifikacijos šiose rungtynėse negalėjo rungtyniauti Jeremy Manzorro, o serbas Marko Tomičius susitikime su „Kauno Žalgiriu“ patyrė traumą, tad jų vietas starto sudėtyje užėmė Domantas Šimkus ir Linas Klimavičius.

Dvikova vilniečiams prasidėjo tiesiog puikiai. 5-ąją minutę itin arti savo pirmojo įvarčio A lygoje buvo Rolandas Baravykas, kuris įsiveržė į baudos aikštelę ir smūgiavo į virpstą. Laimei, laiku tinkamoje vietoje buvęs Saulius Mikoliūnas atšokusį kamuolį nukreipė į tuščius vartus.

Žalgiriečiai užtikrintai rungtyniavo klampioje aikštėje ir ilgiau kontroliavo kamuolį. Vis dėlto kėlinio pabaigoje svečiams nusišypsojo Fortūna, kai iš arti į vartus kamuolio nenukreipė Sandro Gotalas.

Antrame kėlinyje „Sūduva“ perėmė iniciatyvą bei vertė padirbėti Armantą Vitkauską. „Žalgirio“ vartų sargas sugavo Aleksandro Živanovičiaus galva muštą kamuolį, o dar vėliau apsigynė nuo pavojingo S.Gotalo smūgio pažeme.

Deja, bet 80-ąją minutę varžovų spaudimas privertė žalgiriečius suklysti. Slavko Blagojevičius toli neišmušė kamuolio iš baudos aikštelės po perdavimo iš krašto ir tuo pasinaudojęs Julius Kasparavičius tiksliai smūgiavo iš arti.

Vis dėlto paskutinis žodis šiose rungtynėse priklausė D.Šimkui. Saugas atliko puikų smūgį iš maždaug 20 metrų, kuris nepaliko vilčių varžovų vartininkui Ivanui Kardumui.

Tai buvo antrasis D.Šimkaus įvartis „Žalgiryje“ bei 23-ioji komandos pergalė šio sezono A lygoje.