Lietuvos rinktinės futbolininkai po UEFA Tautų lygos rungtynių su Juodkalnija, kurias mūsiškiai pralaimėjo 1:4, sunkiai rinko žodžius. Nacionalinės komandos žaidėjai sakė, kad neįvykdė trenerio reikalavimų ir itin grubiai klydo gynyboje.


„Sunku ką ir pasakyti, pralaimėjome 1:4, blogos rungtynės. Varžovai buvo greitesni, staigiai bėgdavo į kontratakas, nespėdavome grįžti į gynybą su savo žmonėmis“, – sakė Lietuvos rinktinės žaidėjas Rolandas Baravykas.
 
Pats gynėjas ir pelnė vienintelį Lietuvos rinktinės įvartį, kai rezultatyvų perdavimą atliko Arvydas Novikovas. Tai buvo pirmasis R.Baravyko įvartis Lietuvos rinktinėje.
 
„Bėgau ir norėjau padėti komandai sušvelninti rezultatą. Lindau į baudos aikštelę prieš žaidėją ir nesitaikęs mušiau į kamuolį, – teigė R.Baravykas. – Oficialiose rungtynėse esu įmušęs 2 įvarčius, pirmasis irgi neblogas, tačiau šitas geresnis. Galima sakyti, kad gražiausias mano karjeros įvartis.“
 
Pirmąjį įvartį žalgirietis pelnė 2014 metų lapkričio 4-ąją, kai pasižymėjo LFF taurės mače su „Klaipėdos granitu“. Tada gynėjas perbėgo su kamuoliu daugiau nei per pusę aikštės ir efektingu smūgiu perkėlė vartininką.
 
 
Vis dėlto Lietuvos čempionate R.Baravykui pasižymėti dar nepavyko, tačiau futbolininkas tikisi, jog ledus pralaužti pavyks jau netrukus.
 
„Tikiuosi, kad dabar bus lengviau mušti įvarčius. Kol kas man paprastų įvarčių įmušti nepavyksta. Panašius įvarčius, kaip rungtynėse su Juodkalnija, esu įmušęs tik per treniruotę“, – pasakojo „Žalgirio“ krašto gynėjas.