"Žalgirio" vyr. trenerio I. Pankratjevo, "Vėtros" stratego V. Liubšio ir "Žalgirio" saugo A. Nagumanov karšti komentarai apie sostinės derbį.


Futbolo trilerio dalyviai I. Panktratjevas, V. Liubšys ir A. Nagumanov iškart po rungtynių pasidalino mintimis apie IV-ojo A lygos turo rungtynes "Žalgiris" - "Vėtra".

"Žalgirio" vyr. treneris Igoris Pankratjevas: „Vyrai šaunuoliai. Pirmame kėlinyje mes atrodėme geriau, tačiau kaip dažnai būna futbole, užteko vieno „Vėtros“ smūgio ir rezultatas tapo 0:1 ne mūsų naudai. Teko vytis varžovus, todėl kai kai kuriuose epizoduose žaidėjai kiek paskubėdavo. Bendru pirmojo kėlinio vaizdu esu patenkintas.
O antrame kėlinyje žaidimas išsilygino, „Vėtra“ momentais net atrodė tvirčiau. Bet, kaip sakoma, laimi stipriausias. Esu patenkintas komandos žaidimu pirmame kėlinyje ir šių rungtynių rezultatu. Šiandien žaidėme ir pergalę pasiekėme kaip komanda, todėl negalėčiau išskirti vieno ar kito žaidėjo ir pasakyti, kad kažkas pasirodė labai gerai arba labai blogai.
Šiandien džiaugiamės, rytoj pailsėsime, o tada pradėsime ruoštis rungtynėms su "Ekranu".

Vilniaus „Vėtros“ vyr. treneris Virginijus Liubšys: „Mačo pradžioje geriau atrodė „Žalgiris“, bet mes pirmi įmušėme įvartį. Tačiau kėlinio pabaigoje be priežiūros palikome R.Vilėniškį, kuris pelnė išlyginamąjį įvartį. Akcentavau žaidėjams būtent šio saugo gynybą... Jei po kelių minučių T.Ražanauskas būtų įmušęs iš kelių metrų, gal rungtynės būtų pakrypusios kita linkme.
Antrasis kėlinys priminė taisyklę, kad reikia žaisti visas 90 minučių. Nespėjome grįžti į gynybą, kuo pasinaudojo "Žalgirio" saugas A.Nagumanov ir tolimu smūgiu nulėmė rungtynių baigtį. Aišku, progų įmušti turėjome ir mes, bet jų neišnaudojome. Tačiau futbolas tuo ir įdomus, kad yra nenusakomas.
Manau, šiandien kovojo dvi lygios komandos. Laimėti šansų turėjo abi komandos, todėl rungtynės turėjo patikti ir žiūrovams."

"Žalgirio" saugas, pergalingo įvarčio autorius Andrey Nagumanov: "Pirmoje rungtynių dalyje žaidėme daug galingiau, nei antrojoje. Pirmieji praleidome įvartį, tačiau sugebėjome atsitiesti. Pirmajame kėlinyje turėjome ir daugiau momentų, tačiau nesugebėjome įmušti.
 Antrajame kėlinyje "Vėtra" perėmė iniciatyvą, varžovai turėjo net keletą epizodų, vertų įvarčio. Paskutines 15 minučių radome jėgų, perėmėme iniciatyvą ir nugalėjome varžovą. Didžiausias to nuopelnas - tvirtas komandinis charakteris.
Paskutinėmis minutėmis šturmavome "Vėtros" vartus. Vienoje iš atakų techniškai suvaldžiau kamuolį ir smūgiavau. Nors esu dešiniakojis, smūgiavau kaire, kitaip smūgis nebūtų pavykęs. Tikrai šauniai nuginklavau vartininką. 
Ačiū komandai ir žiūrovams, kurie mus palaikė visas rungtynes. Jie šiandien mus pastoviai skatino eiti pirmyn."