UEFA Europos lygos pirmojo atrankos varžybų etapo rungtynėse FK „Žalgiris“ susitiks su Farerų salų vicečempionais „KI Klaksvik“. Pirmos atrankos varžybų rungtynės liepos 11 d. įvyks Farerų salų sostinėje Torshaune, atsakomasis mačas – liepos 19 d. Vilniuje.

Po ketverių metų pertraukos į UEFA Europos lygos varžybų verpetus neriantis „Žalgiris“ per savo istoriją su Farerų salų komandomis nebuvo susitikęs. „KI Klaksvik“ klubas per savo ilgametę istoriją 17 kartų tapo Farerų salų čempionu, 6 kartus iškovojo šalies taurę. 2016 ir 2017 m. Klaksviko komanda Farerų salų pirmenybėse užėmė antrą vietą ir pelnė galimybę išmėginti jėgas UEFA Europos lygos varžybose.
 
Pernai Farerų salų futbolininkai pirmame UEFA Europos lygos atrankos etape susitiko su Švedijos vicečempionų Stokholmo AIK ekipa. Pirmasis mačas „KI Klaksvik“ ekipos aikštėje baigėsi be įvarčių 0:0, o atsakomojoje dvikovoje Stokholme 5:0 triumfavo AIK komanda. Šį sezoną kelią UEFA Europos lygoje „KI Klaksvik“ pradėjo nuo pradinio etapo. Ir po aštuonių nesėkmingų mėginimų – devintuoju bandymu pateko į kitą Europos taurių turnyrų etapą. Burtai „KI Klaksvik“ ekipai parinko varžovus iš Maltos – „FC Birkirkara“ ekipą. Svečiuose Farerų salų komanda sužaidė lygiosiomis 1:1, o savo aikštėje laimėjo 2:1 ir pateko į pirmą atrankos varžybų etapą.
 
Pirmoji „Žalgirio“ ir „KI Klaksvik“ akistata įvyks liepos 10 d. Torshaune. Liepos 19 d. žalgiriečiai savo varžovus priims Vilniaus LFF stadione. Šios rungtynės prasidės 20 val. Lietuvos laiku. Kviečiame visus iš anksto pasirūpinti bilietais į rungtynes ir padėti „Žalgirio“ futbolininkams žengti į kitą Europos lygos atrankos varžybų etapą.
 
Prekyba bilietais į „Žalgirio“ ir „KI Klaksvik“ rungtynes prasideda liepos 10 dieną. Billietų kaina – nuo 6 eurų. Primename, kad „Žalgirio“ sezono abonementų savininkai bilietą į UEFA Europos lygos atrankos varžybų rungtynes gali įsigyti su 30% nuolaida. Be to, jiems suteikiama galimybė išsirinkti norimas vietas stadione prieš prasidedant viešai bilietų prekybai. Šia galimybe jie turi pasinaudoti per 24 valandas nuo išankstinės bilietų prekybos pradžios.
 
Bilietų į „Žalgirio“ ir „KI Klaksvik“ rungtynes ieškokite visose Bilietai.lt kasose bei internetu www.bilietai.lt.