Birželio 14 dieną prasidedantis 2018 m. pasaulio futbolo čempionatas neaplenkė ir „Žalgirio“ futbolininkų bei trenerių. Prieš oficialų pasaulio čempionato startą visi žalgiriečiai išsakė savo nuomonę apie būsimus čempionus.


Didžiausio „Žalgirio“ futbolininkų ir trenerių palaikymo sulaukė Brazilijos rinktinė. Šių odinio kamuolio burtininkų sėkme Rusijoje vyksiančiose planetos pirmenybėse tiki 10 iš 30-ies žalgiriečių. Solidaus palaikymo sulaukė ir Europos vicečempionai prancūzai. Juos pasaulio čempionato viršūnėje mato 7 žalgiriečiai. Ir ne tik su Prancūzija glaudžiai susiję Jeremy Manzorro, Serge‘as Nyuiadzis ar Mamadou Mbodjis, bet ir olandas Donovanas Slijngardas, slovakas Tomašas Malecas bei lietuviai Džiugas Bartkus ir Dominykas Barauskas. Į turnyro favoritų trejetuką pateko ir Argentina. Iš šios šalies rinktinės lyderio Lionelio Messio stebuklų tikisi keturi žalgiriečiai. Du „Žalgirio“ klubo atstovai puoselėja viltį, kad Rusijoje gulbės giesmę atliks 2010 m. pasaulio čempionė Ispanija.
 
Dar septynios nacionalinės rinktinės sulaukė po vieno „Žalgirio“ atstovo palaikymo. Patriotiniais jausmais blykstelėjo savo šalių komandas į viršūnę užkėlę Slavko Blagojevičius ir Marko Tomičius. Anglų triumfo akimirkos laukia jaunasis žalgirietis Karolis Uzėla, čempionato šeimininkams sėkmės linki Danielis Romanovskis, belgų šuolio į elitą laukia Pijus Petkevičius, Urugvajaus rinktinės potencialą įžvelgia vyriausias „Žalgirio“ treneris Aurelijus Skarbalius. Ir tik „Žalgirio“ puolėjas Louisas Ogana prisiminė, kad futbolą žaisti moka visi, tačiau pasaulio čempionai yra vokiečiai. Jo manymu, Vokietija ir šią vasarą kels į viršų pasaulio čempionams skirtą taurę.
 
 
Žalgiriečiai neapsiribojo vien tik pasaulio čempionato favoritų įvardinimu. „Žalgirio“ kolektyvas prisijungė prie generalinio klubo rėmėjo lažybų bendrovės „TOPsport“ sukurto virtualaus totalizatoriaus www.varzyboslazybos.lt ir yra pasirengęs mesti iššūkį visiems futbolo mėgėjams. Privati „FK Žalgiris“ lyga bus viešai matoma, o jos dalyviai kartu su kitų lygų žaidėjais dalyvaus kovoje dėl „TOPsport“ įsteigtų prizų. Skelbiama, kad prizais bus apdovanoti pirmas 100-ukas pagrindinės „TOPsport“ lygos geriausių žaidėjų, surinkusių daugiausiai taškų per visą čempionatą. Be to, prizai laukus ir 10-ies žaidėjų surinkusių daugiausiai taškų per kiekvieną mačo dieną. Tad iš viso pasaulio čempionato metu bus išdalinta net 900 prizų!
 
Žalgiriečiai savo žodį jau tarė! Prisijunkite ir jūs!