Lietuvos rinktinei nepavyko pergalingai užbaigti tradicinio Baltijos taurės turnyro. Vilniaus LFF stadione aktyviai žaidę lietuviai kėlė daug problemų Latvijos gynybai ir rungtynių gale išplėšė lygiąsias 1:1. Tačiau to užteko, kad Baltijos taurė atitektų latviams.


Lietuvos sudėtyje pradėjo „Žalgirio“ vartininkas Džiugas Bartkus, kuris pakeitė Ernestą Šetkų. 28 metų žalgiriečiui tai buvo debiutas nacionalinėje rinktinėje. Puikiai kamuolius skirstęs D.Bartkus kelis kartus gelbėjo savo komandą nuo nemalonumų ir sužaidė puikias rungtynes. Vyriausiasis Lietuvos rinktinės treneris Edgaras Jankauskas nuo pirmos minutės į kovą metė ir kitą žalgirietį, gynėją Rolandą Baravyką. Antro kėlinio pabaigoje į aikštę žengė ir „Žalgiriui“ priklausantis Justas Lasickas, prisidėjęs prie išlyginamojo lietuvių įvarčio.

Startiniame vienuoliktuke pasirodė ir pirmose Baltijos taurės turnyro rungtynėse su Estija nežaidę Egidijus Vaitkūnas, Mantas Kuklys, Tomas Mikuckis, Simonas Paulius ir Darvydas Šernas. Jau nuo susitikimo pradžios veiksmo netrūko prie abiejų vartų, bet abi ekipos demonstravo solidų žaidimą gynyboje.
 
21 minutę kilo pirmas rimtas pavojus prie Lietuvos vartų, bet puikiai sužaidė lietuvių vartininkas D.Bartkus. Po gynėjų klaidos į baudos aikštelę įsiveržęs Janis Ikauniekas iš arti smūgiavo du kartus, bet D.Bartkus atrėmė abu smūgius. Po šešių minučių Lietuvos rinktinė turėjo galimybę įmušti pirmąjį mačo įvartį – R.Baravykas atliko ilgą perdavimą iš dešiniojo krašto, o prie kairiojo virpsto tykojęs Fedoras Černychas vienu lietimu smūgiavo kiek netiksliai.
 
Neilgai trukus lietuviai vėl pagrasino svečių vartams. Arvydas Novikovas kontratakoje techniškais judesiais suklaidino gynėją ir atliko stiprų smūgį į tolimąjį kampą, bet vartininkas Kasparas Ikstenas nepriekaištingai sureagavo į smūgį. 38 minutę į vartus prie baudos aikštelės prieigų bandė smūgiuoti Ovidijus Verbickas, bet jo galingą smūgį blokavo varžovas. 
Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių, o štai antrasis Lietuvos rinktinei prasidėjo blogiausiu įmanomu scenarijumi. Edvinas Girdvainis nesugebėjo išmušti kamuolio, o po sumaišties baudos aikštelėje latvių kapitonas Kasparas Dubra pasiuntė kamuolį į vartus. Po praleisto įvarčio E. Jankausko auklėtiniai pradėjo didelėmis pajėgomis spausti oponentus.57 minutę realią galimybę išlyginti rezultatą turėjo D.Šernas. R. Baravykas atliko aštrų perdavimą į baudos aikštelės vidurį, bet puolėjas prašoko perduotą kamuolį. Netrukus pats D. Šernas iš dešiniojo krašto perdavė kamuolį prie artimojo virpsto išnirusiam M.Kukliui, bet jo smūgis tikslo nepasiekė.
 
Lietuva  toliau spaudė varžovus prie jų vartų. 65 minutę po A.Novikovo pakelto kampinio galva pavojingai į vartus smūgiavo M. Kuklys, bet smūgiuotas kamuolys praskriejo virš skersinio. Latvijos vartų sargui Kasparui Ikstenasui toliau teko intensyviai darbuotis po nuolatinių šeimininkų perdavimų į baudos aikštelę, o kamuolys retai kada buvo mūsų komandos aikštės pusėje.
 
Spaudimas pagaliau davė vaisių – 86 minutę D.Bartkaus pradėtą ataką tiksliu smūgiu galva užbaigė Karolis Laukžemis, pasižymėjęs po R.Baravyko perdavimo iš dešinio krašto. Netrukus A.Novikovas po J.Lasicko perdavimo stipriu smūgiu išbandė varžovų vartininko budrumą, tačiau per likusį lietuviams išplėšti pergalės nepavyko.
 
Rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1. Iškovojusi pergalę ir kartą sužaidusi lygiosiomis (iš viso – 4 tšk.), naujojo trenerio Mixu Paatelaineno vadovaujama komanda Baltijos taurę iškovojo jau ketvirtą kartą iš eilės. Tašką pelniusi Lietuva liko trečioje vietoje, į priekį užleisdama Estiją (3 tšk.).

Rungtynių statistika:

Lietuva – Latvija 1:1 (0:0). Įvarčiai: 47 min. K. Dubra (0:1), 86 min. K. Laukžemis (1:1).
 
Lietuvos sudėtis: Džiugas Bartkus, Edvinas Girdvainis, Tomas Mikuckis, Egidijus Vaitkūnas, Rolandas Baravykas, Ovidijus Verbickas (67 min. Vykintas Slivka), Arvydas Novikovas, Mantas Kuklys (83 min. Justas Lasickas), Simonas Paulius (58 min. Modestas Vorobjovas), Fedor Černych, Darvydas Šernas (67 min. Karolis Laukžemis).

Atsargoje:
 Ignas Plūkas, Tomas Švedkauskas, Simonas Urbys, Justinas Januševskij, Artūras Žulpa, Algis Jankauskas, Valdemar Borovskij, Ernestas Veliulis, Povilas Leimonas.