Praėjusią savaitę A lygoje buvo sužaistos paskutinės pirmojo rato rungtynės. Kaip ir A lygoje, taip ir SPORTLAND Spėlionėje dėl pergalės vyko atkakli kova. A lygos 7 ture „Žalgiris“ Klaipėdoje 5:2 įveikė vietos „Atantą“. Įdomu, kad šio rezultato neatspėjo nei vienas Spėlionės dalyvis, tačiau visi lyderiai vieningai prognozavo žalgiriečių pergalę.


Tad išsisklaidžius parako debesims paaiškėjo, kad Spėlionės lyderių rikiuotė išliko nepakitusi: po 9 taškus per 7 turus surinko Rokas Gipas, Nerijus Šmigelskas ir Saulius Kalpokas. Kadangi pratęsimas Spėlionėje nėra numatytas, vienintelis nugalėtojas buvo išaiškintas burtų keliu.

Burtininko vaidmenį šį kartą atliko „Žalgirio“ saugas Karolis Uzėla. Lengvu rankos judesiu iš „Žalgirio“ burtų maišelio jaunasis futbolininkas ištraukė Sauliaus Kalpoko vardu ir pavarde paženklintą popierėlį. Būtent jam ir atiteks pirmasis šį sezoną Sportland 100 eurų vertės dovanų čekis.
 
S.Kalpokas spėlionėje du kartus numatė tikslų rezultatą (4:0 pergalę prieš „Palangą“ ir nulines lygiąsias su Marijampolės „Sūduva“), taip pat nuspėjo tris teisingas rungtynių baigtis (pergales prieš „Kauno Žalgirį“, „Trakus“ ir „Atlantą“).
 
Sveikiname SPORTLAND spėlionės nugalėtoją ir primename, kad jau šį trečiadienį „Žalgiris“ Kaune pradės A lygos antrojo rato kovas. O mes nuo švaraus lapo pradėsime SPORTLAND Spėlionės antrą etapą!