Pirmus du LFF Pirmos lygos turus svečiuose žaidusi „Žalgiris B“ komanda šiandien Vilniuje priima svečius iš Alytaus – DFK „Dainavos“ ekipą.


„Žalgiris B“ per praėjusius kelis sezonus su būsimais varžovais LFF pirmoje lygoje jėgas išmėgino keturis kartus. Iki šiol tris pergales šventė dzūkai, o paskutinysis susitikimas Vilniuje baigėsi lygiosiomis – 1:1. Žalgiriečių ekipos vyriausiojo trenerio Žydrūno Grudzinsko manymu, tai bus itin rimtas išbandymas jauniesiems „Žalgirio“ futbolininkams, kadangi „Dainavos“ komanda šiemet yra vienas iš rimčiausių pretendentų į Pirmos lygos medalius.
 
Pirmąsias dvi sezono rungtynes žalgiriečiai žaidė Panevėžyje ir Telšiuose, ir abu kartus pralaimėjo rezultatu 0:1. Nors žalgiriečiai sezoną pradėjo dvejais pralaimėjimais iš eilės, jaunųjų futbolininkų treneris Žydrūnas Grudzinskas sakė, jog komandoje vyrauja geros nuotaikos bei ryškėja vienas kitas pagyrimų nusipelnantis sportininkas.
 
„Manyčiau, kad pirmos rungtynės buvo sunkesnės negu antros. Rungtynėse Panevėžyje teko žaisti daugiau gynybinį futbolą, nepavyko kažko sukurti varžovų aikštelės pusėje ir, iš esmės, Panevėžys buvo tikrai verti pergalės. Telšiuose – jau kitas vaizdas. Ten jau turėjome galimybių pelnyti įvartį ir patys, ir ne vieną. Tikrai turėjome du gerus šansus ir tai labai džiugina. Gynyboje spragų dar ganėtinai daug, būtent tai ir analizavome besiruošdami šioms rungtynėms,“ – teigė Ž.Grudzinskas.
 
Anot trenerio, komandoje jau galima įžvelgti žaidimo kokybe išsiskiriančius žaidėjus. Gynybos grandyje, treneris išskyrė gerai pasirodžiusius Arminą Čivilį bei Artūrą Lukšą, puolimo grandyje pagyrų nusipelnė Osvaldas Čipkus, o komandos vartus ne kartą sėkmingai apgynė vartininkas Airidas Mickevičius. „Iš esmės, tie futbolininkai, kurie pernai rungtyniavo Pirmoje lygoje, turi tos patirties, kuri būtent ir padeda vienam ar kitam žaidėjui, ypač tokiame amžiuje, išsiskirti“, – konstatavo Ž.Grudzinskas.
 
Šiuo metu 4 taškus surinkusi FK „Dainava“ LFF Pirmoje lygoje užima aštuntą vietą. Alytiškiai pirmose rungtynėse svečiuose 1:1 sužaidė su Kauno „Stumbro“ dubleriais, o balandžio 8 d. namie 1:0 palaužė FK „Panevėžį“. „Žalgiris B“ kol kas yra 12 – oje pozicijoje su dvejais pralaimėjimais.
 
„Žalgiris B“ ir „Dainavos“ rungtynės šiandien prasidės 17 val. sostinės LFF stadione.