"Žalgirio" saugo E. Mastianicos mintys prieš rungtynes su Vilniaus "Vėtra".


Penktus metus "Žalgirio" marškinėlius vilkintis saugas Edgaras Mastianica sako, jog šeštadienį "Sportimos" manieže susitiks dvi panašaus pajėgumo komandos. Praėjusiais metais geriausiu "Žalgirio" futbolininku išrinktas 21 metų futbolininkas rungtynėse su "Vėtra" sieks įrodyti, kad šis titulas jam buvo suteiktas ne veltui.

Edgarai, kokį įsivaizduoji pirmąjį šiais metais Vilniaus derbį?
Mačiau, kaip šiame sezone žaidžia "Vėtra". Varžovai dar ne stipriausios formos, tačiau palengva ją įgauna. Laukia labai sunkios, bet gražios rungtynės: sunkios mums, futbolininkams, gražios - žiūrovams.

Ką išskirtum varžovų gretose?
Be abejonės - T. Ražanauską. Jis išsiskiria iš komandos. Matytose rungtynėse neblogą įspūdį paliko "Vėtros" naujokas iš Gruzijos V. Gogberašvili ir vidurio gynėjų pora. Neutralizuoti juos bus sunkiausia. Žinoma, gerbiame visus "Vėtros" futbolininkus, todėl įveikti bandysime ne T. Ražanauską, ne A. Jankauską, bet visą varžovų komandą.

Ką įvardintum "Žalgirio" stipriąja puse?
Stipriausia "Žalgirio" pusė - fanai. Jais už varžovus tikrai esame pranašesni. Kuo esame pranašesni aikštėje - pamatysime "Sportimoje".

Kam prognozuoji pergalę?
Manau, šeštadienį susitiks dvi panašaus pajėgumo komandos. Laimės ta pusė, kuri labiau norės pergalės ir atiduos daugiau jėgų.

Kaip vertini komandos ir savo startą A lygoje?
Startas būtų puikus, jei būtume nepaleidę iš rankų pergalės prieš "Taurą": žaidėme geriau, pirmavome, bet persvaros neišsaugojome. Pergalė prieš "Šiaulius" ir lygiosios išvykoje su "Sūduva" - geras rezultatas.
Jei kalbėsime ne apie surinktus taškus, o apie žaidimą, jaučiu, kad puolime buvome ne tokie, kokie turėtume būti: sukūrėme daug progų, tačiau jų nerealizavome. Tačiau tikiu, kad jei ir toliau taip dirbsime, kap iki šiol, netrukus viskas atsistos į savo vietas.

Žaidei visose trejose A lygos rungtynėse. Kaip jautiesi taip įvertintas?
Jaučiuosi tikrai gerai. Puikiai. Matyt, tinku trenerių propaguojamam žaidimui, taktikai. Aikštėje atiduodu save, stengiuosi vykdyti trenerių nurodymus, tikiuosi, žaisiu dar ne vienerias rungtynes.

Pernai buvai išrinktas geriausiu "Žalgirio" žaidėju. Ar realu šį titulą iškovoti antrus metus iš eilės?
(Juokiasi) Apie tai negalvoju. Neskaičiuoju nubėgtų metrų ir nukritusių prakaito lašų. Žaidžiu kaip moku, ko nemoku, stengiuosi išmokti. Jei mano žaidimas patinka sirgaliams - aš laimingas.

E. Mastianicą ir "Žalgirio" - "Vėtros" kovą galėsite pamatyti rytoj, šeštadienį, balandžio 10 dieną. Rungtynės vyks "Sportimos" manieže Vilniuje. Rungtynių pradžia - 18:00 val.