"Žalgirio" naujokas komandos draugams linkėjimus perdavė per ZIP FM!


Trečiadienio (04. 07) vakarą "Žalgirio" legionierius iš Prancūzijos Goran Jerkovič išnaudojo kitaip, nei buvo įpratęs: valandą prie televizoriaus ar kompiuterio futbolininkas iškeitė į tiesioginį eterį ZIP FM radijuje.

Pokalbį su "radistu" Rolandu ir Silva iš "SiSi" pradėjęs G. Jerkovič prisipažino, kad kol kas jis - susikoncentravęs į futbolą ir kovą dėl vietos startinėje "Žalgirio" vienuolikėje: "Sportuoju ir miegu, laiko susipažinti su Vilniumi dar neturėjau. Su naktiniu Lietuvos sostinės gyvenimu - tuo labiau,"- į laidos vedėjų klausimą apie laisvalaikį Lietuvoje atsakinėjo puolėjas.

Paklaustas apie įspūdžius čia, G. Jerkovič komplimentų Lietuvai negailėjo: "Cepelinai, šniceliai ir Kijevo kotletai čia nuostabūs. Lietuvoje labai gražios merginos, tik oras kol kas bjaurokas. Jei reikėtų rinktis, kur gyventi - Lietuvoje ar Prancūzijoje - rinkčiausi Lietuvą. Taip, Prancūzijos futbolas stipresnis, tačiau Lietuva labiau panaši į Serbiją. Nors turiu Prancūzijos pasą, tačiau mano gyslomis teka serbiškas kraujas,"- apie save pasakojo G. Jerkovič.

Anglų kalba su laidos vedėjais ir klausytojais bendravęs G. Jerkovič prasitarė, kad draugai Prancūzijoje jį vadina tiesiog GoGo.
"Žaisti futbolą pradėjau ketverių. Tuomet tikrai negalvojau, kad tai mane padarys populiaresniu merginų tarpe,"- į Rolando provokacijas apie merginas ir populiarumą atsakinėjo GoGo.

Viešnagės radijuje pabaigoje Rolandas ir Silva privertė svečią paraganauti, t.y. atspėti šeštadienio rungtynių "Žalgiris" - "Vėtra" rezultatą. "Jei duotumėtė 100 litų, juos drąsiais pastatyčiau už "Žalgirio" pergalę,"- sakė G. Jerkovič.