Trečiadienį tradiciniame Vilniaus miesto „Snaigės“ taurės futbolo turnyre startavusi „Žalgiris B“ komanda turėjo pripažinti „VU-Vilmesta“ ekipos pranašumą. Rimo Turskio treniruojami Vilniaus Universiteto futbolininkai Senvagės gimnazijos aikštėje vykusias rungtynes laimėjo 3:1.


 Studentai trimis taikliais smūgiais atsižymėjo per pirmas 45 minutes, o jaunieji žalgiriečiai garbės įvartį pelnė jau per teisėjo pridėtą laiką. 90+3 min. „Žalgiris B“ gretose pasižymėjo Vilimas Šipaila.
 
„Žalgiris B“ komandai šiose rungtynėse vadovavęs Gediminas Kontautas teigė, kad nors vyresni ir fiziškai galingesni varžovai turėjo tam tikrą pranašumą, bet žaidimas buvo apylygis, o nesėkmę lėmė prastas progų išnaudojimas. „Tikrai tai nebuvo žaidimas į vienus vartus, kaip būtų galima spręsti iš rezultato. Fiziškai mes varžovams nusileidome, vis dėlto, pas mus žaidė 16-17 metų vaikinai, o antrame kėlinyje po keitimo aikštėje pasirodė ir keli 15-mečiai, tad jiems tikrai buvo sunku kovoti su vyresniais ir stipresniai priešininkais. Bet noro, atsidavimo ir entuziazmo netrūko. Neblogai gynėmės, gerai išeidavome į atakas, deja, koją kišo prastas atakų užbaigimas, šlubavo progų realizacija. O šiaip, rungtynėmis esame patenkinti, matome, kad treniruotėse dirbame teisinga linkme“, – konstatatavo G.Kontautas.
 
Kitas „Snaigės“ taurės turnyro rungtynes „Žalgiris B“ futbolininkai žais šį šeštadienį, sausio 27 d. 12 val. Senvagės gimnazijos aikštėje jaunieji žalgiriečiai susitiks su Utenos „Utenio“ futbolininkais. Beje, tuo pat metu Fabijoniškių VFM stadione į kovą su Vilniaus futbolo mokyklos auklėtinais stos ir „Žalgiris U-17“ komanda. „Snaigės“ taurės turnyro B grupėje žaidžiantys žalgiriečiai pirmame ture 4:5 nusileido Baltijos futbolo akademijos ekipai, o VFM 4:2 įveikė sostinės „Granito" komandą.
 
Sausio 27 d. rimtą egzaminą laikys ir pagrindinė „Žalgirio“ komanda. Aurelijaus Skarbaliaus treniruojami žalgiriečiai Rygoje susitiks su Valdo Dambrausko vadovaujama RFS ekipa. Rungtynių „Skonto" futbolo manieže pradžia 14 val.