Danielis Romanovskis lieka FK „Žalgiris“ gretose. Žalgirietiškoje futbolo sistemoje subrendęs ir vienu perspektyviausių savo kartos futbolininku vadinamas 21 metų vilnietis ketvirtadienį pratęsė sutartį su klubu.


„Labai džiaugiuosi, kad „Žalgiris“ pasiūlė pasilikti. Priėmiau šį pasiūlymą nedvejodamas, nes noriu įrodyti, jog galiu padėti komandai, galiu tapti svarbiu jos nariu. Bent jau iki šiol man to padaryti nepavyko. Vis dėlto, tikiu, kad kitais metais padėsiu „Žalgiriui“ susigrąžinti visus prarastus titulus“, – padėjęs parašą ant sutarties pareiškė D.Romanovskis.
 
"Žalgirio“ sporto direktoriaus Mindaugo Nikoličiaus teigimu su D.Romanovskiu siejami dideli lūkesčiai. „Kaip jau esu sakęs, Danielis yra mūsų klubo auklėtinis, vilnietis ir tikras žalgirietis. Mes visi esame suinteresuoti, kad jam pavyktų atsiskleisti pagrindinėje komandoje. Tikiu, kad jis taps svarbiu „Žalgirio“ komandos žaidėju, o kitą sezoną turės progą įrodyti naujam vyriausiam treneriui, kad gali konkuruoti dėl vietos pagrindinėje sudėtyje. Su Danieliu siejame dideles viltis ir nuoširdžiai linkime jam sėkmės“, – teigė M.Nikoličius.
 
„Žalgirio“ jaunimo komandų aprangą pirmą kartą apsivilkęs 2012 m., pagrindinėje komandoje D.Romanovskis debiutavo 2014 m. lapkričio 9 d., A lygos 34 turo rungtynėse su Alytaus „Dainava“. Tais metais jis sužaidė 2 rungtynes, o 2015 m. „Žalgirio“ aprangą vilkėjo 11 kartų. Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės turnyro aštuntfinalio rungtynėse su Gargždų „Banga“ D.Romanovskis pelnė 3 įvarčius, vėliau tiksliu smūgiu prisidėjo ir prie komandos pergalių prieš „Kauno Žalgirį“ ketvirtfinalio etape. Vis dėlto, įsitvirtinti pajėgiausiame šalies futbolo klube ir tapti tvirtu pagrindinės sudėties žaidėju jam nepavyko.
 
2016 m. pradėjęs „Žalgiryje“, antrą sezono dalį jis nuomos pagrindais praleido Utenos „Utenio“ ekipoje. Žaisdamas Utenoje jis A lygoje per 13 rungtynių pelnė 2 įvarčius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus. 2017 m. D.Romanovskis pradėjo „Žalgiryje", bet prieš sezoną buvo išnuomotas Kauno „Stumbrui“. Jauniausioje A lygos komandoje jis per pusmetį A lygoje sužaidė 16 rungtynių, pelnė 3 įvarčius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus. Liepos pradžioje „Žalgiris“ pasinaudojo nuomos sutartyje numatyta išlyga ir prieš atsakomąsias UEFA Čempionų lygos antrojo atrankos etapo rungtynes su Razgrado „Ludogorets“ ekipa susigrąžino D.Romanovskį.
 
Praėjusį sezoną „Žalgiryje“ D.Romanovskis iš viso sužaidė 7 rungtynes (6 A lygoje ir 1 – LFF taurės turnyre) ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus. Iš viso per savo karjerą pagrindinėje žalių ir baltų ekipoje futbolininkas sužaidė 26 rungtynes, pelnė 4 įvarčius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Savo ruožtu, LFF Pirmoje lygoje atstovaudamas „Žalgirio“ dublerius D.Romanovskis nuo 2013 m. sužaidė 92 rungtynes, pelnė 38 įvarčius ir atliko 33 rezultatyvius perdavimus.
 
„Praėjęs sezonas paliko dvejopą įspūdį. „Stumbro“ ekipoje žaidžiau tikrai nemažai – ir A lygoje, ir LFF taurės turnyre. Grižęs į „Žalgirį“ susidūriau su didesne konkurencija, be to, ir komandos tikslai buvo kitokie. Todėl gal ir natūralu, kad nepavyko įsitvirtinti pagrindinėje sudėtyje. Bet tai jau istorija. Kitais metais viską pradėsiu iš naujo. Tikiu, kad šį kartą viskas bus kitaip“, – vylėsi D.Romanovskis.
 
„Žalgirio“ futbolininkai ruoštis naujam sezonui pradės sausio 8 dieną.