Į kovą kylantis „Žalgirio“ futbolo klubas verčia dar vieną istorijos lapą ir kitais metais sieks pradėti naują pergalių seriją šalies pirmenybėse bei Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės turnyre. Vasarą žalgiriečiai prisimins ir UEFA Europos lygos atrankos varžybų batalijų skonį.


Žalgiriečiai kviečia visus savo gerbėjus prisijungti ir betarpiškai sudalyvauti naujo sezono kovose. Gruodžio 13 dieną prekyboje pasirodę „Žalgirio“ futbolo klubo 2018 m. sezono abonementai futbolo mylėtojams atvers duris į visas komandos namų rungtynes A lygoje ir LFF taurės turnyre. Kaip ir pernai, sezono abonementus sostinės ekipos gerbėjai galės įsigyti už 37 eurus. Norintys didesnio komforto bei išskirtinio vaizdo stadione vėl galės pasirinkti VIP abonementą, kurio kaina – 107 eurai.
 
Bilietai į „Žalgirio“ rungtynes išankstinėje prekyboje kainuos 3,50 eurų, o mačo dieną kaina išaugs iki 5 eurų už bilietą. Vis dėlto, žalgiriečių dvikovas Lietuvos čempionate bei taurės turnyre už mažiausią kainą stebės abonementų turėtojai, nes tik jie sutaupys iki 50% savo lėšų. Be to, sezono abonementas sudarys sąlygas įsigyti bilietą į UEFA Europos lygos atrankos varžybas su 30% nuolaida bei išskirtine privilegija išsirinkti norimas vietas stadione prieš prasidedant viešai bilietų prekybai.
 
Ir tai dar ne viskas. „Žalgirio“ sezono abonementai gali praturtinti ir jūsų kalėdinių dovanų sąrašą! Iki gruodžio 22 d. (imtinai) įsigyti sezono abonementai dalyvaus kalėdinėje žalių ir baltų dovanų loterijoje. O gruodžio 23 dieną bus išrinkti ir paskelbti abonementai, kurių savininkai bus apdovanoti legendinio Lietuvos futbolo klubo 70-mečiui skirtais prizais: kepuraitėmis bei šalikais, o laimingiausiam atiteks unikalus jubiliejinio sezono kamuolys!
 
Sezono abonementus galima įsigyti visose bilietai.lt kasose ir interneto svetainėje bilietai.lt. Prekyba abonementais truks iki 2018 m. kovo 3 d. Tuo pačiu,  „Žalgirio“ futbolo klubas primena, kad visas komandos namų rungtynes A lygoje ir LFF taurės turnyre gali nemokamai stebėti moksleiviai (iki 12 metų), senjorai ir neįgalūs asmenys, bei moksleivių (nuo 12 metų) grupės su lydinčiais asmenimis (užpildžius išankstinę paraišką).
 
Įsigijus abonementus, jų korteles bus galima atsiimti nuo 2017 m. gruodžio 19 d. iki 2018 m. kovo 30 d. bilietai.lt biure, adresu Teatro g. 9B - 19, Vilnius (darbo dienomis, nuo 9 iki 16 val.).
 
2018 m. FK „Žalgirio“ sezono abonementą sudaro:
Lietuvos futbolo A lygos rungtynės, kurių organizatorius yra FK „Žalgiris“;
Lietuvos futbolo federacijos taurės turnyro rungtynės, kurių organizatorius yra FK „Žalgiris“.