A lygos kovų maratonas pasiekė finišo tiesiąją. Trečiadienį ir sekmadienį komandos sužais paskutines Lietuvos čempionato rungtynes. Po jų paaiškės ne tik galutinė A lygos komandų rikiuotė, bet ir paskutinis SPORTLAND spėlionės nugalėtojas.


5-asis A lygos ratas prasidėjo „Žalgirio“ pergalėmis Klaipėdoje (prieš „Atlantą“ 3:0) ir Vilniuje (prieš „Trakus“ 1:0). Šiuos rezultatus numatė kelios dešimtys spėlionės dalyvių, bet tik du spėliotojai – Tomas Papievis ir Lukas Rudzevičius į tikslą pataikė abu kartus ir susikrovė 10 taškų startinį kapitalą. Dar 13 spėliotojų po dviejų turų turėjo po 6 taškus, o 18 teisingai nuspėjo vienerių rungtynių rezultatą.
 
Vis dėlto, trečiame 5-ojo rato ture žalgiriečiai pateko po „Jonavos“ futbolo komandos volu ir savo aikštėje pralaimėjo net 2:4. Iš kelių šimtų spėlionės dalyvių tik šeši (Tautvydas Lipskas, Dainius Valentėlis, Edvinas Martusevičius, Laurynas Vandzinskas, Arminas Pikelis, Tomas Matulionis) prognozavo svečių iš Jonavos pergalę, tačiau tikslaus rezultato nenumatė niekas.
 
Tad likus dviems turams iki A lygos čempionato pabaigos, kovoje dėl 100 eurų vertės SPORTLAND dovanų čekio padėtis nepasikeitė – turime du lyderius ir kelias dešimtis persekiotojų. Trečiadienį 20 val. LFF stadione „Žalgiris“ susitiks su Utenos „Uteniu“, o sekmadienį 13 val. Marijampolėje stos į lemiamą kovą dėl čempionų titulo su vietos „Sūduva“. Tikimės, kad tose rungtynėse paaiškės ne tik aukso medalių savininkai, bet ir paskutinis SPORTLAND spėlionės nugalėtojas.
 
Bilietų į „Žalgirio" ir „Utenio" rungtynes ieškokite visose Bilietai.lt kasose arba internetu www.bilietai.lt.