Elitinės jaunių (iki 16 metų) futbolo lygos nugalėtojų titulą šeštadienį užsitikrino futbolo akademijos „Žalgirietis“ komanda. Jaunieji žalgiriečiai 26 turo rungtynėse net 12:0 sutriuškino Alytaus SRC ekipą ir surinkę 66 taškus užsitikrino pirmą vietą.


Tai jau antras „Žalgiriečio" futbolo akademijos komandų titulas Elitinėse jaunių futbolo lygose šį sezoną. Prieš kelias savaites aukso medalius užsitikrino ir 15-mečių pirmenybėse žaidę žalgiriečiai.
 
Pergalingose rungtynėse net 6 įvarčius nugalėtojams pelnė rezultatyviausias U16 lygos žaidėjas Meinardas Mikulėnas, po du kartus pasižymėjo Domantas Bitaitis ir Jurgis Stankevičius, po kartą – Klaidas Bička ir Ignas Meškelevičius. „Sezono pradžia buvo labai gera, paskui šiek tiek sušlubčiojom, bet atsitiesėm ir tapom čempionais. Man sezonas buvo sėkmingas įvarčių kiekiu, pavyko patobulinti atakų užbaigimą, patirties įgijau. Norėtųsi tik pajėgesnių varžovų, turėjom tris komandas su kuriomis galim tolygiai kovoti. Dabar planuoju žaisti už U17 komandą ir tobulinti savo įgūdžius ten“, – po laimėtų rungtynių teigė net 42 įvarčius šiose pirmenybėse jau įmušęs puolėjas.
 
Šeštadienį pergalę šventė ir Elitinėje U-17 lygoje žaidžiantys žalgiriečiai. Jie Alytuje 7:0 sutriuškino paskutinę vietą lygoje užimančią vietos „Dainavos“ komandą. Šiose rungtynėse tris įvarčius pelnė Martynas Jokubauskas, du pridėjo Donatas Naumovas, po vieną kartą pasižymėjo Ervinas Vilkaitis ir Arnas Pereverzevas.
 
50 taškų po 24 rungtynių surinkęs „Žalgiris“ U-17 lygos turnyro lentelėje pakilo į antrą vietą. Dabar žalgiriečiai dviem taškais lenkia į trečią vietą smuktelėjusios Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkus. Beje, marijampoliečiai yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis daugiau už „Žalgirio“ ekipą.
 
Kitą šeštadienį, lapkričio 4 d., „Žalgiris“ Senvagės gimnazijos aikštėje susitiks su nugalėtojų titulą jau užsitikrinusia Panevėžio FA-PRSSG ekipa.
 
O šį sekmadienį Senvagėje paskutines sezono rungtynes sužais Elitinės U-15 lygos nugalėtojų titulą jau prieš kelis turus iškovojusi FA „Žalgirietis“ ekipa. 14 val. žaliai baltiems čempionams iššūkį mes dėl trečios vietos kovojantys Šiaulių SG-FA futbolininkai.